Nowa wersja oprogramowania Integra 7.6.3 już dostępna

Banner AS

Integra Software

Przygotowaliśmy nową wersję programu Integra 7.6.3, która zawiera wiele nowych funkcji i usprawnień, dostępnych dla użytkowników posiadających aktywny abonament na aktualizację oprogramowania m.in.:

 • wyświetlanie informacji dot. kredytu kupieckiego (jego wykorzystanie, termin płatności) na FV i zleceniu
 • wprowadzenie formatów importu faktur i asygnat z kodami GTU towarów od wybranych dostawców
 • obsługę drukarek fiskalnych firmy Novitus oraz Posnet poprzez sieć komputerową,
 • wprowadzenie kalkulatora reszty dla dokumentów sprzedaży rozliczanych gotówką
 • Nowa funkcja w module Grafik napraw* – wysyłka do klientów wiadomości sms lub email

Aktualizacja obejmuje oprogramowanie serii Integra Car 7, Integra Truck 7 oraz Integra Firma 7

Szczegóły dla klientów posiadających aktywny abonament dostępne są po zalogowaniu do Strefy Strefy Support.

Przypominamy, że w poprzedniej wersji Integra 7.6.2 przygotowaliśmy obsługę kodów GTU Zobacz szczegóły Integra 7.6.2


Najnowszą wersję programu do serwisu można rozszerzyć o dodatkowe funkcjonalności i moduły:

Nowe rozwiązanie Integra Terminarz online* do umawiania wizyt w serwisie przez Internet posiada także funkcje wymiany danych z programem Integra Car/ Truck 7.

Aplikacja do aktywnego przyjęcia pojazdu dla doradców serwisowych i dedykowana aplikacja dla mechaników więcej informacji na temat aplikacji mobilnych Integra Smart Workshop 2.0.

Jeśli chcesz otrzymać więcej informacji lub ofertę na aktualizację oprogramowania Integra to wypełnij formularz lub zadzwoń 94 348 8000

  Rodzaj licencji

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CDS Mioduszewski z siedzibą w Koszalinie przy ul. Orla 4a, w celu przesyłania informacji handlowych, wysyłki newslettera, archiwizacji danych, sprzedaży produktów i usług oraz do celów marketingowo-reklamowych. Oświadczam, że zostałem poinformowany, iż administratorem moich danych osobowych będzie CDS Mioduszewski, że dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji umowy oraz że przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych ich poprawiania, a podanie danych osobowych jest dobrowolne.

  Administratorem danych osobowych jest CDS Mioduszewski z siedzibą w Koszalinie (75-727) przy ul. Orla 4a. Dane przekazane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane przez okres niezbędny do zrealizowania wskazanego celu i może on być różny, w zależności od charakteru zapytania. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz w każdym momencie wycofania udzielonej zgody. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w Polityce Prywatności.