Rekomendacja firmy PPHU GuMax

Integra Software

Rekomendacja firmy PPHU GuMax

Firma PPHU GuMax powstała w roku 1992 przy ulicy Piotrkowskiej 48 w Opocznie, w roku 2007 została otworzona filia przy ulicy 17-go Stycznia 29 w Opocznie. Zajmujemy się ogólną naprawą pojazdów samochodowych osobowych i ciężarowych oraz sprzedajemy części zamienne, opony, akumulatory i wiele innych akcesoriów.

Zakup programu ADBS 7.0.17 firmy Integra był bardzo dokładnie przemyślaną inwestycją. Chodziło głównie o to aby nie zmieniać w przyszłości tego typu oprogramowania w naszej firmie.

ADBS obecnie obsługuje nasze dwa warsztaty tworząc jedna bazę danych naszych Klientów, trzy magazyny i wiele innych elementów.
Program serwisowy pozwala korzystać nam z pomocy technicznej ekipy producenta programu w trybie online w każdym momencie naszej pracy.

Od czasu wdrożenia w/w oprogramowania sprawniej i szybciej przebiega obsługa Klientów poprzez tworzenie zleceń a co za tym idzie historii danego pojazdu.

Dostępne w programie raporty znacząco wpłynęły na rozliczanie pracowników wg ich pracy oraz sprawniej przebiega kontrola finansów. Producent programu zapewnia stałe aktualizacje zawierające nowe rozwiązania.

Jesteśmy pewni, że nasza decyzja odnośnie oprogramowania serwisu była jak najbardziej trafna.