Rekomendacja firmy Euromaster Landowscy

Integra Software

Rekomendacja firmy Euromaster Landowscy

Landowscy Opon-Lan Sp. J.
ul. Gajowa 28-30; 85-087 Bydgoszcz

Jesteśmy firmą rodzinną, która działa na rynku nieprzerwanie od 1967 roku. Nasz serwis należy do międzynarodowej sieci serwisowej EUROMASTER. Firma posiada 3 oddziały zlokalizowane w Bydgoszczy i Inowrocławiu. Priorytetem naszej firmy jest dostarczenie ustandaryzowanych usług na poziomie eksperckim, tak klientom indywidualnym, jak i instytucjonalnym. Podstawową ofertą jest kompleksowy serwis oponiarski, w tym m.in. fachowy dobór, sprzedaż i montaż opon, jak i usługi towarzyszące – dobór felg, obsługa TPMS, napełnianie opon azotem, wyważanie kół, sprawdzanie geometrii i zbieżności oraz sezonowe przechowywanie opon. Serwis oferuje także usługi tzw. fast-fit czyli serwisu układu klimatyzacji, układu hamulcowego, wymiany olejów, serwis zawieszenia oraz układów elektrycznych. Ponadto dysponujemy w pełni wyposażonym serwisem mobilnym.

Stale podwyższając standard i jakość obsługi w naszym serwisie stanęliśmy przed wyborem profesjonalnego, branżowego oprogramowania, które wspierałoby nas w codziennej pracy. Wybraliśmy oprogramowanie do serwisu INTEGRA CAR 7.

System ten wdrożyliśmy w 2013 roku ma 11 stanowiskach komputerowych (system wykorzystujemy również do pracy zdalnej). Integra Car 7 to nowoczesne narzędzie, które posiada mnóstwo funkcji branżowych, które odpowiadają praktycznym potrzebom firm motoryzacyjnych. Naszym celem było usprawnienie pracy w zakresie: szybkiego przyjmowania pojazdów do naprawy (odczyt danych z dowodów rejestracyjnych), pełnej obsługi magazynu (przyjmowanie dostaw za pomocą faktur elektronicznych oraz współpraca z katalogami dystrybutorów części), obsługi serwisu i przechowali opon (integracje z systemami producentów i dystrybutorów opon), funkcji terminarza, prowadzenia wygodnej sprzedaży, zarządzania relacjami z Klientami (moduł CRM) i wiele innych. Każdy z obszarów funkcjonalnych zawiera dedykowane raporty, które umożliwiają nam dokładne analizy, a co za tym idzie system wspiera nas w podejmowaniu trafnych decyzji biznesowych.

Wdrożenie systemu cechowała solidność, terminowość, zaangażowanie oraz kompetencje pracowników firmy Integra. jednocześnie potwierdzam, iż wdrożony w naszej Spółce system INTEGRA CAR 7 spełnia nasze potrzeby i oczekiwania oraz bardzo usprawnia system pracy i komunikacji w firmie. Polecam.

Z poważaniem
Grzegorz Landowski