Rekrutacja w Integra Software

Programista aplikacji z doświadczeniem

W związku z dynamicznym rozwojem oraz realizacją nowych i innowacyjnych projektów oferujemy atrakcyjną współpracę
Programista aplikacji

Zakres obowiązków

  • tworzenie oprogramowania w technologii Microsoft .NET
    (C++, C#, ASP .NET, WebServices),
  • przygotowywanie wersji instalacyjnych programu,
  • tworzenie środowiska testowego dla realizowanych aplikacji
    (prace programistyczne),
  • konsultacje dotyczące realizacji zadań programistycznych,
  • udział w opracowywaniu projektów dotyczących nowych rozwiązań,
  • obsługa portalu dotyczącego rozwoju oprogramowania,
  • udział w spotkaniach odnośnie realizacji projektów.

Wymagania

  • doświadczenie w programowaniu aplikacji w środowisku Microsoft Visual Studio ewentualnie Builder lub Delphi,
  • praktyczna znajomość relacyjnych baz danych,
  • znajomość języka SQL,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • kreatywność,
  • znajomość specyfiki projektowania systemów informatycznych,
  • podstawowa znajomość języka angielskiego.

Mile widziane

  • doświadczenie w tworzeniu oprogramowania w Microsoft .NET (C++,C#, VB, Web Service, ASP),
  • praktyka w korzystaniu z GIT ev.SVN (system kontroli wersji),
  • doświadczenie dotyczące środowiska testowego z wykorzystaniem profesjonalnych rozwiązań np. Test Complete,
  • znajomość oprogramowania do obsługi firm (w tym systemów klasy ERP),
  • doświadczenie w projektowaniu i administrowaniu baz danych MS SQL,
  • znajomość programów księgowych i zagadnień związanych ze sprzedażą
    i gospodarką magazynową,
  • doświadczenie w tworzeniu oprogramowania współpracującego
    z urządzeniami zewnętrznymi (drukarki fiskalne, czytniki kodów, itp.),
  • ch