Rekrutacja w Integra Software

Specjalista ds. projektów e-Commerce

W związku z dynamicznym rozwojem oraz realizacją nowych i innowacyjnych projektów oferujemy atrakcyjną współpracę

Specjalista ds. projektów e-commerce

Zakres obowiązków

  • udział we wdrożeniach nowych projektów e-Commerce,
  • optymalizacja i rozwój istniejących portali firmy Integra Software,
  • przygotowywanie koncepcji wizualnej dla nowych systemów,
  • udział w realizacji nowych portali www firmy Integra Software,
  • konsultacje z klientami w zakresie rozwoju istniejących systemów,
  • testowanie oprogramowania (manualne i automatyczne),
  • ocena konkurencyjności oferty Integra wobec innych rozwiązań dostępnych na rynku,
  • opracowywanie projektów funkcjonalnych w oparciu o analizę zgłoszeń klientów,
  • angaże dotyczące kampanii internetowych oraz pozycjonowania stron www.

Wymagania

  • doświadczenie we wdrażaniu rozwiązań typu e-Commerce,
  • kreatywność i pomysłowość przy projektowaniu nowych systemów,
  • umiejętność przygotowywania projektów graficznych i funkcjonalnych,
  • podstawowa znajomość środowiska Joomla/Wordpress,
  • doświadczenie w przygotowywaniu i edycji szablonów CSS,
  • zdolność do samodzielnego tworzenia design-u portali, poczucie estetyki,
  • znajomość programów do edycji grafiki, np. Photoshop.

Mile widziane