Rekrutacja w Integra Software

Specjalista techniczny ds. oprogramowania

W związku z dynamicznym rozwojem oraz realizacją nowych i innowacyjnych projektów oferujemy atrakcyjną współpracę

Zakres obowiązków

  • wdrażanie oprogramowania do obsługi firm
    (migracja danych, instalacja i konfiguracja, szkolenia),
  • obsługa techniczna klientów korzystających z oprogramowania Integra,
  • testowanie nowych wersji oprogramowania Integra,
  • obsługa techniczna dotycząca systemów e-Commerce
    (elektroniczne katalogi, systemy zamówieniowe, sklepy internetowe),
  • naprawa baz danych, rozwiązywanie tzw. "trudnych przypadków",
  • obsługa centralnych baz danych sieci serwisowych,
  • przygotowywanie materiałów informacyjno - technicznych dotyczących oprogramowania Integra.

Wymagania

  • doświadczenie w zakresie wdrożeń i serwisu programów do obsługi firm (min. 2-letnie),
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacji i łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • umiejętność organizacji pracy i samodzielność w wykonywanych zadaniach,
  • wysoka kultura osobista w kontakcie z Klientem,
  • umiejętność pracy w zespole i skutecznego pozyskiwania informacji,
  • znajomość baz danych MS SQL, FireBird,
  • nastawienie na efektywną pracę.

Mile widziane

  • znajomość branż technicznych: IT, Motoryzacja, Transport,
  • doświadczenie dotyczące katalogów części oraz systemów serwisowych
    typu TecDoc, ESI[tronic], Autodata, itp.,
  • praktyczna znajomość systemów operacyjnych Windows Server,
  • znajomość języka angielskiego, ewentualnie niemieckie