List referencyjny firmy AD Stenmot

Integra Software

List referencyjny firmy AD Stenmot

AD Stenmot to dynamicznie rozwijająca się firma, zorientowana na szybką i sprawną obsługę partnerów handlowych. Wykorzystywane przez nich rozwiązanie to Elektroniczny Katalog Części Zamiennych z Cennikiem i Systemem Zamówieniowym Online, które według nich jest bardzo przydatnym narzędziem w zakresie wyszukiwania i zamawiania części przez ich klientów.

Firma AD Stenmot to importer-dystrybutor  części  zamiennych, członek największej europejskiej grupy zakupowej Auto Distribution International. W naszej  ofercie znajdują się części zamienne i akcesoria do samochodów osobowych i dostawczych produkcji krajowej, zachodniej, japońskiej koreańskiej. Posiadamy ponad 15-letnią tradycję związaną z działalnością w branży motoryzacyjnej  i szerokie grono klientów.

Jesteśmy  bardzo dynamicznie rozwijającą się firmą, zorientowana na szybka  obsługę  naszych partnerów handlowych.  Dlatego też do sprawnego funkcjonowania niezbędne są nam nowoczesne rozwiązania informatyczne, które realizuje dla nasz firma  Integra Software. Wykorzystywane przez nas rozwiązanie: Elektroniczny Katalog Części Zamiennych z Cennikiem i systemem zamówieniowym on-line.  Stało się bardzo przydatnym narzędziem  w zakresie wyszukiwania i zamawiania części  przez naszych klientów.  Dzięki rozwiązaniu Integra Software  nasi klienci maja stały dostęp do aktualnych informacji  dotyczących naszej oferty oraz możliwości wyszukiwania części według wielu parametrów. Bogata funkcjonalność rozwiązania  i świadczone przez producenta oprogramowania wsparcie techniczne, pozwoliły nam na podniesienie  jakości  obsługi naszych klientów. Obecnie z rozwiązania aktywnie korzysta  kilkuset klientów, zamówienia z programu ADBS  stanowią kilkanaście procent  całkowitego obrotu firmy.

Jako użytkownik rozwiązań informatycznych Integra Software możemy zarekomendować system ADBS – Elektroniczny Katalog  jako odpowiadający potrzebom firmy Stenmot na obecnym etapie rozwoju.