Opinie i rekomendacje dot. oprogramowania Integra

Integra Software

Opinie i rekomendacje

dotyczące oprogramowania Integra

Nagrody i wyróżnienia

Nagrody i wyróżnienia

Rozwiązania informatyczne Integra zostały docenione zarówno przez specjalistów z motoryzacji jak i z branży IT. Dowodem tego są liczne nagrody i wyróżnienia.

Czytaj więcej
Opinie importerów części

Importerzy / producenci części i opon

Rozwiązania firmy Integra zostały wdrożone przez wielu najbardziej liczących się na rynku dystrybutorów części zamiennych m.in. Auto Land, Auto Partner SA, Fota SA, Inter-Team, Inter Parts, Motogama.

Czytaj więcej
Opinie serwisów Bosch Service i AutoCrew

Sieć Bosch Service i AutoCrew

Firma BOSCH jest największym producentem części samochodowych i organizatorem międzynarodowej sieci warsztatów. W Polsce działa ponad 300 tego typu firm, Systemy Integra są stosowane od 2003r i wdrożone je w ponad 200 autoryzowanych stacjach Bosch.

Czytaj więcej
Opinie serwisów oponiarskich

Serwisy oponiarskie

Rekomendacje oprogramowania Integra wystawione przez firmy działające w branży oponiarskiej. Oprogramowanie zostało bardzo dobrze ocenione przez serwisy należące do różnych sieci m.in. do: BestDrive, FIRSTSTOP, PREMIO, EUROMASTER, PontS, itp.

Czytaj więcej
ASO

Serwisy autoryzowane

Systemy Integra wdrożono w różnych autoryzowanych stacjach dealerskich, m.in. Hyundai, Seat, Saab, Volvo Fiat, Mitsubishi, Renault, DAF. Integra Car7 DMS zawiera funkcje do kompleksowej obsługi sprzedaży i serwisu pojazdów jest zintegrowany z systemem AutoTeam, z którego korzysta wielu importerów pojazdów.

Czytaj więcej
Opinie warsztatów niezależnych

Warsztaty niezależne

Systemy Integra Car, Truck, Serwis zostały wdrożone przez wiele prężnie działających firm, które funkcjonują jako wielomarkowe serwisy niezależne.

Czytaj więcej