Integra TPS CarWash – planowanie pracy myjni

Integra Software

Terminarz online Integra TPS 5.0

Integra TPS 5.0 CarWash to internetowy terminarz online do organizacji pracy myjni. Integra TPS 5.0 umożliwia wygodne planowanie pracy w kalendarzu online w dostępnych widokach wg dnia lub tygodnia z poziomu urządzenia mobilnego lub komputera.

Terminarz umożliwia ręczne dodawanie terminów przez pracowników oraz przez panel, dzięki któremu klient może szybko i samodzielnie umówić się na wizytę na myjni. Rezerwacja terminu przez klienta może stać się prosta jak nigdy dotąd

Klient w kilku krokach może wybrać dogodny termin, określić zakres prac i zarezerwować termin z dowolnego urządzenia. W zależności od ustawień rbh usług, klientowi zostaną wyświetlone dostępne terminy dopasowane do wybranego zakresu usług.

Gdziekolwiek jest, klient o dowolnej godzinie może dokonać rezerwacji z wykorzystaniem elektronicznego doradcy serwisowego dostępnego 24/7.

Pracownicy i klienci mogą otrzymywać za pomocą wiadomości SMS* / email potwierdzenia wizyt oraz przypominanie o nadchodzących terminach.

Terminarz można skonfigurować wg własnych potrzeb odnośnie zakresu pracy myjni oraz świadczonych usług (mycie, detailing, powłoki ceramiczne, folie PPF).

Rozwiązanie jest dostępne z poziomu przeglądarki WWW na dowolnym urządzeniu (PC, laptop, tablet, mobile) oraz w postaci aplikacji mobilnej, dostępnej w sklepach Google Play (Android) oraz App Store (iPhone).

* Wymagane posiadanie konta Integra SMS

 • Możliwość rezerwacji terminów wizyt przez 24h/dobę

 • Lepsza organizacja pracy myjni z nowoczesną aplikacją

 • Możliwość ręcznej rezerwacji wg zgłoszeń telefonicznych

 • Kalendarz z czytelnym widokiem wszystkich rezerwacji

 • Przypominanie SMS-em* klientom o umówionych terminach

 • Wygodna i elastyczna konfiguracja zakresu godzin / usług

 • Nowoczesny interfejs na smartfony, tablety, laptopy i PC

Dowiedz się więcej na temat terminarza:

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CDS Mioduszewski z siedzibą w Koszalinie przy ul. Orla 4a, w celu przesyłania informacji handlowych, wysyłki newslettera, archiwizacji danych, sprzedaży produktów i usług oraz do celów marketingowo-reklamowych. Oświadczam, że zostałem poinformowany, iż administratorem moich danych osobowych będzie CDS Mioduszewski, że dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji umowy oraz że przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych ich poprawiania, a podanie danych osobowych jest dobrowolne.

  Administratorem danych osobowych jest CDS Mioduszewski z siedzibą w Koszalinie (75-727) przy ul. Orla 4a. Dane przekazane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane przez okres niezbędny do zrealizowania wskazanego celu i może on być różny, w zależności od charakteru zapytania. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz w każdym momencie wycofania udzielonej zgody. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w Polityce Prywatności.

  Nasi Klienci