Integra Data Service

Kompleksowa dokumentacja naprawczo-serwisowa

Integra Software

Integra Data Service

(zawiera dane TecRMI)

Informacje techniczne dotyczące napraw samochodów osobowych i ciężarowych

Katalog wyceny napraw – szybka i profesjonalna wycena usług z wyborem układów i podzespołów w graficznych schematach pojazdu.

Okresowe przeglądy – specyfikacje według producentów pojazdów.

Dane regulacyjne – parametry regulacyjne, momenty dokręcania, itp.

Instrukcje naprawcze – układy rozrządu, dane diagnostyczne, opisy usterek, lokalizacje komponentów, instrukcje wymiany podzespołów.

Schematy elektryczne – sterowanie silnika, ABS/ESP, klimatyzacje, airbag, skrzynie biegów, immo, wskaźniki, centr. zamki, navi, CAN, itp.

Więcej informacji pod adresem 

IDS - dane serwisowo naprawcze

Zobacz przykłady zastosowania Integra Data Service:

Zapraszamy także do zapoznania się z programami dla serwisów dostępnymi w naszej ofercie.

Jeśli chcesz otrzymać demo, umówić prezentację lub otrzymać materiały to wypełnij formularz:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CDS Mioduszewski z siedzibą w Koszalinie przy ul. Orla 4a, w celu przesyłania informacji handlowych, wysyłki newslettera, archiwizacji danych, sprzedaży produktów i usług oraz do celów marketingowo-reklamowych. Oświadczam, że zostałem poinformowany, iż administratorem moich danych osobowych będzie CDS Mioduszewski, że dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji umowy oraz że przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych ich poprawiania, a podanie danych osobowych jest dobrowolne.

    Administratorem danych osobowych jest CDS Mioduszewski z siedzibą w Koszalinie (75-727) przy ul. Orla 4a. Dane przekazane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane przez okres niezbędny do zrealizowania wskazanego celu i może on być różny, w zależności od charakteru zapytania. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz w każdym momencie wycofania udzielonej zgody. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w Polityce Prywatności.

    Nasi Klienci

    Zamknij