O firmie

Integra Software oferuje rozwiązania dla branż technicznych głównie związanych z transportem i motoryzacją

30 lat na rynku

30 lat na rynku automotive

obsługa klientów

Wielu zadowolonych klientów

partnerzy motoryzacja

Współpraca z dystrybutorami części

nagrody i wyróżnienia

Wiele nagród za innowacyjność

Integra Software

Integra Software oferuje rozwiązania dla branż technicznych głównie związanych z transportem i motoryzacją. Systemy są tworzone zarówno dla dużych firm korporacyjnych oraz małych i średnich przedsiębiorstw, m.in. dla  importerów części zamiennych, sieci warsztatowych, flot pojazdów, serwisów samochodowych, sklepów motoryzacyjnych, baz transportowych.

Wśród klientów firmy Integra można wymienić takie firmy jak: 

Bosch, Bridgestone, Continental, Michelin, Mercedes-Benz, Auto Partner; Fota, Motogama, Energia Pro, Auto Land, Inter Parts, Inter-Team, Cer Motor, Denckermann i sieci serwisowe m.in: Bosch-Service, AutoTeam Service(STAG), FirstStop (Bridgestone), BestDrive (Continental), Euromaster (Michelin), AutoCrew, AD Service, OK Serwis, ASO różnych marek, itp.

Obecnie na rynku krajowym i zagranicznym (Czechy, Niemcy, Słowacja, Ukraina) funkcjonuje ponad 200 000 licencji oprogramowania marki Integra. Historia pierwszych rozwiązań sięga 1994r.

Projektowanie oraz tworzenie aplikacji oparte jest na wieloletnim doświadczeniu zarówno w branży informatycznej jak i motoryzacyjnej. Według niezależnego raportu dot. komputeryzacji warsztatów 25% firm używa rozwiązań marki Integra.

Potencjał firmy to również współpraca z zagranicznymi firmami tworzącymi rozwiązania dla branży motoryzacyjnej m.in.: TecAlliance (TecDoc, TecRMI), Bosch, Autodata, itp.

Aktualnie oferowane oprogramowanie to systemy przeznaczone na rożne platformy, w ostatnich latach firma mocno rozszerzyła angaż w tworzeniu nowoczesnych rozwiązań typu WEB, które dotyczą zarówno obszarów związanych z segmentem eCommerce (B2B i B2C)  jak i rozwiązaniami Business Intelligence przeznaczonych dla branż technicznych głownie związanych z transportem i motoryzacją.

nowoczesne technologie informatyczne

Nowoczesne aplikacje Integra typu WEB zapewniają szerokie możliwości związane z integracją danych i pozwalają zaspokoić oczekiwania klientów związane z szybką i sprawną wymianą informacji. Wiele z nowych rozwiązań jest przeznaczonych na urządzenia mobilne, które stanowią coraz większy udział wśród użytkowników Internetu.

Systemy marki Integra są tworzone przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii informatycznych. Dzięki temu oprogramowanie jest w pełni funkcjonalne, skalowalne oraz kompatybilne z innymi systemami zewnętrznymi. Aktualnie korzystamy z nowego środowiska programistycznego firmy Microsoft oraz z nowoczesnych rozwiązań developerskich innych firm. Firma dysponuje również bogatym wyposażeniem w zakresie środowisk testowych.

Zdobyte nagrody i wyróżnienia

  • Produkt Roku w konkursie firmy Microsoft – Integra Software zdobyła I miejsce w konkursie firmy Microsoft na Najlepszą Aplikację Roku w kategorii systemów typu WEB.
  • I miejsce w konkursie Plebiscyt – nagroda czytelników  czasopisma autoEXPERT
  • Oprogramowanie Integra 7 jest laureatem w/w konkursu na najlepsze rozwiązanie dla branży motoryzacyjnej w kategorii Publikacje i oprogramowanie warsztatowe.
  • Nagrody MOTOINVENT autoservice EXPO za nowoczesność i innowacyjność oprogramowania Integra 7, Integra WebShop, Integra WebKatalog.
Aplikacje mobilne firmy Integra
  • Złote medale za innowacyjność na Międzynarodowych Targach Techniki Motoryzacyjnej w Poznaniu otrzymały:  oprogramowanie ERP Integra 7, aplikacja na smartfony Integra mobile, system eCommrce Integra WebShop, dane serwisowo naprawcze Integra Data Service.
  • Tytuł „Innowacyjny produkt ” w konkursie „Krajowi Liderzy Innowacji i Rozwoju”, który jest organizowany przez Fundację Innowacji i Rozwoju.
  • Nagroda w konkursie – Pracodawca Roku Pomorza Wyróżnienie w konkursie „Produkt roku” czasopisma motoryzacyjnego autoEXPERT.

Nasi Klienci