Integra TPS Service – planowanie pracy serwisu

Integra Software

Terminarz online Integra TPS 5.0 Service dla klientów serwisu

Oprogramowanie Integra TPS 5.0 Service jest terminarzem online, dzięki któremu klient może szybko i samodzielnie umówić się na naprawę w serwisie. Rezerwacja terminu przez klienta może stać się prosta jak nigdy dotąd.

Klient w kilku prostych krokach może wybrać dogodny termin, określić zakres naprawy i zarezerwować termin z dowolnego urządzenia. Gdziekolwiek jest, klient o dowolnej godzinie może dokonać rezerwacji z wykorzystaniem elektronicznego doradcy serwisowego dostępnego 24/7.

Funkcjonalności terminarza online:

 • możliwość rezerwacji terminu przez klienta z określeniem podstawowych danych pojazdu i wyborem usług

 • automatyczna kontrola dostępności terminów dla klienta w zależności od wybranych usług serwisowych

 • potwierdzenie i przypomnienie SMS / email o umówionym terminie naprawy

 • automatyczna synchronizacji terminów z programem serwisowym Integra Car/ Truck 7

 • responsywny interfejs umożliwiający umówienie wizyty na dowolnym urządzeniu np. smartfon, laptop, PC.

 • możliwość personalizacji interfejsu terminarza online oraz zakresu i rodzaju stanowisk serwisowych w zależności od praktycznych potrzeb warsztatu

Dowiedz się więcej na temat terminarza:

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CDS Mioduszewski z siedzibą w Koszalinie przy ul. Orla 4a, w celu przesyłania informacji handlowych, wysyłki newslettera, archiwizacji danych, sprzedaży produktów i usług oraz do celów marketingowo-reklamowych. Oświadczam, że zostałem poinformowany, iż administratorem moich danych osobowych będzie CDS Mioduszewski, że dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji umowy oraz że przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych ich poprawiania, a podanie danych osobowych jest dobrowolne.

  Administratorem danych osobowych jest CDS Mioduszewski z siedzibą w Koszalinie (75-727) przy ul. Orla 4a. Dane przekazane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane przez okres niezbędny do zrealizowania wskazanego celu i może on być różny, w zależności od charakteru zapytania. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz w każdym momencie wycofania udzielonej zgody. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w Polityce Prywatności.

  Nasi Klienci