Integra TPS Tyre – planowanie pracy serwisu oponiarskiego

Integra Software

Terminarz online Integra TPS 5.0 Tyre

Integra TPS 5.0 CarWash to internetowy terminarz online do organizacji pracy serwisu opiniarskiego. Integra TPS 5.0 umożliwia wygodne planowanie pracy w kalendarzu online w dostępnych widokach wg dnia lub tygodnia z poziomu urządzenia mobilnego lub komputera.

Terminarz umożliwia ręczne dodawanie terminów przez pracowników oraz przez panel, dzięki któremu klient może szybko i samodzielnie umówić się na wizytę na serwisie. Rezerwacja terminu przez klienta może stać się prosta jak nigdy dotąd.

Klient w kilku krokach może wybrać dogodny termin, określić zakres prac i zarezerwować termin z dowolnego urządzenia. W zależności od ustawień rbh usług, klientowi zostaną wyświetlone dostępne terminy dopasowane do wybranego zakresu usług.

Gdziekolwiek jest, klient o dowolnej godzinie może dokonać rezerwacji z wykorzystaniem elektronicznego doradcy serwisowego dostępnego 24/7.

Pracownicy i klienci mogą otrzymywać za pomocą wiadomości SMS* / email potwierdzenia wizyt oraz przypominanie o nadchodzących terminach.

Terminarz można skonfigurować wg własnych potrzeb odnośnie zakresu pracy serwisu oraz świadczonych usług (wymiana opon, naprawa opon, prostowanie felg, itd.).

Rozwiązanie jest dostępne z poziomu przeglądarki WWW na dowolnym urządzeniu (PC, laptop, tablet, mobile) oraz w postaci aplikacji mobilnej, dostępnej w sklepach Google Play (Android) oraz App Store (iPhone).

 • Możliwość rezerwacji terminów wizyt przez 24h/dobę

 • Lepsza organizacja pracy myjni z nowoczesną aplikacją

 • Możliwość ręcznej rezerwacji wg zgłoszeń telefonicznych

 • Kalendarz z czytelnym widokiem wszystkich rezerwacji

 • Przypominanie SMS-em* klientom o umówionych terminach

 • Wygodna i elastyczna konfiguracja zakresu godzin / usług

 • Nowoczesny interfejs na smartfony, tablety, laptopy i PC

Dowiedz się więcej na temat terminarza:

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CDS Mioduszewski z siedzibą w Koszalinie przy ul. Orla 4a, w celu przesyłania informacji handlowych, wysyłki newslettera, archiwizacji danych, sprzedaży produktów i usług oraz do celów marketingowo-reklamowych. Oświadczam, że zostałem poinformowany, iż administratorem moich danych osobowych będzie CDS Mioduszewski, że dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji umowy oraz że przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych ich poprawiania, a podanie danych osobowych jest dobrowolne.

  Administratorem danych osobowych jest CDS Mioduszewski z siedzibą w Koszalinie (75-727) przy ul. Orla 4a. Dane przekazane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane przez okres niezbędny do zrealizowania wskazanego celu i może on być różny, w zależności od charakteru zapytania. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz w każdym momencie wycofania udzielonej zgody. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w Polityce Prywatności.

  Nasi Klienci