NOD32

Oprogramowanie antywirusowe

ESET Smart Security - pakiet bezpieczeństwa firmy ESET

Integra Software

Rozwiązania firmy ESET charakteryzują się niskimi wymaganiami sprzętowymi tzn., że podczas włączonego monitorowania systemu uaktywnionego programu antywirusowego użytkownicy komputerów nie odczuwają spowolnienia pracy systemu. Ponadto system w wielu rankingach zajmuje czołowe miejsce. 

Dla wszystkich użytkowników oprogramowania Integra Software, systemy antywirusowe ESET są oferowane w specjalnych, bardzo atrakcyjnych cenach.

ESET Smart Security to pakiet bezpieczeństwa firmy ESET. Rozwiązanie najwyższej jakości, stworzone specjalnie do zabezpieczania komputerów osobistych przed wszelkimi formami szkodliwego oprogramowania. Gwarantuje kompleksową ochronę urządzenia. Perfekcyjnie łączy skuteczne wykrywanie potencjalnych zagrożeń z szybką reakcją i utrzymaniem pełnej wydajności zabezpieczonego komputera. ESET Smart Security Premium zwalcza wirusy, rootkity, robaki internetowe, programy szpiegujące i inne niebezpieczeństwa. Ponadto, zabezpieczenie przed programami exploit chroni przed atakami, które mogą oszukać zwykłe skanery antywirusowe.

system ESET Smart Security

Zapytaj o ofertę: 94 348 80 16

Dowiedz się więcej na temat oprogramowania NOD32:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CDS Mioduszewski z siedzibą w Koszalinie przy ul. Orla 4a, w celu przesyłania informacji handlowych, wysyłki newslettera, archiwizacji danych, sprzedaży produktów i usług oraz do celów marketingowo-reklamowych. Oświadczam, że zostałem poinformowany, iż administratorem moich danych osobowych będzie CDS Mioduszewski, że dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji umowy oraz że przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych ich poprawiania, a podanie danych osobowych jest dobrowolne.

    Administratorem danych osobowych jest CDS Mioduszewski z siedzibą w Koszalinie (75-727) przy ul. Orla 4a. Dane przekazane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane przez okres niezbędny do zrealizowania wskazanego celu i może on być różny, w zależności od charakteru zapytania. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz w każdym momencie wycofania udzielonej zgody. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w Polityce Prywatności.

    Klienci dokonujący zakupu nowej licencji programu Integra,
    otrzymują kwartalną wersję programu antywirusowego NOD32 w cenie zakupu.

    Nasi Klienci