NOD32

Oprogramowanie antywirusowe

 

Integra Software

Rozwiązania firmy Eset charakteryzują się niskimi wymaganiami sprzętowymi tzn., że podczas włączonego monitorowania systemu uaktywnionego programu antywirusowego użytkownicy komputerów nie odczuwają spowolnienia pracy systemu. Ponadto system w wielu rankingach zajmuje czołowe miejsce. NOD32 to nowoczesny program antywirusowy współpracujący z różnymi systemami operacyjnymi. Jego zaawansowana analiza heurystyczna pomaga wykrywać wirusy nowe i jeszcze niesklasyfikowane przez światowe laboratoria.

Dla wszystkich użytkowników oprogramowania Integra Software, systemy antywirusowe NOD32 są oferowane w specjalnych, bardzo atrakcyjnych cenach.

Wszyscy klienci korzystający z pakietu Integra Support, otrzymują wersję programu antywirusowego NOD32

ESET Smart Security to pakiet bezpieczeństwa firmy ESET integrujący w jednym rozwiązaniu najnowszą wersję programu antywirusowego i antyspyware ESET NOD32, personal firewall oraz filtr antyspamowy. Znaną z programu ESET NOD32 technologię ThreatSense rozwinięto o komponenty sztucznej inteligencji, znacznie udoskonalając możliwości samodzielnego wykrywania przez program nowych zagrożeń.

Wstępne testy pokazują, iż będzie to prawdopodobnie jeden z najszybszych pakietów bezpieczeństwa dostępnych na rynku, nie wpływający na szybkość pracy komputera.

 

system ESET Smart Security

Nasi klienci

BOSCH
Bridgestone
Continental
Michelin
Mercedes-Benz