Integra WebFlota 4.0

System zarządzania flotą
Innowacyjna platforma do obsługi pojazdów flotowych

Integra Software

Nowy system do zarządzania flotą pojazdów w firmie – Integra WebFlota 4.0

System Integra WebFlota 4.0 to platforma do zarządzania samochodami w firmie, posiadająca wiele innowacyjnych funkcji, które wspierają obsługę pojazdów flotowych i uwzględniają rosnące potrzeby partnerów biznesowych i serwisów. System zapewnia płynną i szybką wymianę informacji pomiędzy Serwisami, Back Office i Koordynatorami flot.

Operatorzy flot mają wygodny dostęp do wszystkich potrzebnych informacji o zakresie obsługi serwisowej, depozytach opon, rozliczeniach, etc.. Korzystające z systemu zarządzania flotą serwisy mogą szybko przyjmować do naprawy pojazdy flotowe, autoryzować i rozliczać zlecenia, natomiast Back Office może teraz sprawniej zarządzać danymi całej sieci serwisowej i wykorzystywać je w zbiorczych raportach i analizach. Program do zarządzania flotą Integra WebFlota 4.0 to przejrzysty, przyjazny i prosty w obsłudze system, który jest wykorzystywany przez Fleet Managerówwypożyczalnie samochodów, firmy CFM czy dealerów pojazdów.

schemat zarządzania flotą

Zakres funkcjonalny systemu zarządzania flotą Integra WebFlota 4.0

Integra WebFlota 4.0 to bardzo wygodny i intuicyjny system do obsługi i zarządzania flotą samochodową. Wielofunkcyjna i intuicyjna w obsłudze platforma znacznie usprawnia oraz przyspiesza codzienną pracę.

  • Obsługa zleceń wymiany, relokacji, utylizacji opon

  • Obsługa kosztorysów wymiany opon

  • Wygodna obsługa przechowalni opon

  • Raporty dla serwisu, Back Office i Koordynatora floty

  • Terminarz z rezerwacją terminów wymiany opon

  • Panel dla kierowcy z informacją o przechowywanych oponach

  • Obsługa kosztorysów i zleceń napraw mechanicznych

system zarządzania flotą

Integra WebFlota 4.0 – przykłady systemu

system zarządzania flotą

MODUŁ DLA SERWISU zmienia podejście do obsługi flotowej. Papierowe zlecenia zastąpiono intuicyjną i nowoczesną aplikacją. Dzięki prostemu interfejsowi serwis może wprowadzać do systemu w krótkim czasie wiele zleceń, co znacznie przyspiesza obsługę pojazdów w sezonie. System pozwala obsługiwać zlecenia dotyczące zarówno wymiany jak i sprzedaży nowych opon.

PANEL DLA BACK OFFICE wspomaga kontrolę zleceń wprowadzanych przez serwisy (do autoryzacji).

W przejrzysty sposób prezentuje podsumowanie aktualnych zleceń z możliwością podglądu pozycji oraz kosztów. Funkcja grupowego zamykania, zleceń znacznie przyspiesza proces obsługi pojazdów flotowych.

Raporty pozwalają na szczegółową i kompletną analizę obsługi flot w całej sieci serwisowej.

System zarządzania flotą - panel Back Office
System zarządzania flotą - koordynacja

MODUŁ KOORDYNATORA FLOTY wspomaga kontrolę nad obsługą pojazdów danej floty i autoryzację zleceń. W przejrzysty sposób prezentuje podsumowanie aktualnych zleceń z możliwością podglądu pozycji oraz kosztów. Koordynator floty w prosty sposób może przygotować zestawienie aktualnie obsługiwanych pojazdów, raporty dotyczące sprzedaży opon i usług czy zweryfikować historię napraw pojazdów flotowych w serwisie.

PANEL DLA KIEROWCÓW wprowadza nowe możliwości w obsłudze klientów serwisów samochodowych i ułatwia komunikację. Klient posiada aktualne informacje o depozycie opon, ma możliwość umówienia się na wizytę w serwisie dzięki wygodnemu w użyciu terminarzowi online oraz ma dostęp do historii serwisowej swojego pojazdu.

System zarządzania flotą - panel Back Office

Do standardowej wersji systemu, można dołączyć dodatkowe moduły i interfejsy rozszerzające funkcjonalność
systemu do zarządzania flotą Integra WebFlota 4.0 o m.in.: moduł do odczytu danych z dowodów rejestracyjnych.

Zapraszamy także do zapoznania się z programami dla serwisów dostępnymi w naszej ofercie.

Nasi Klienci

Zamknij