Aplikacje mobilne

Aplikacje na smartfony i tablety dla mechaników oraz doradców serwisowych

Integra Software

Mobilne aplikacje przeznaczone dla doradców serwisowych i mechaników stanowią uzupełnienie stosowanych programów warsztatowych i mają na celu uproszczenie i automatyzację żmudnej pracy z dokumentacją podczas naprawyAplikacje na telefon komórkowy i tablet wspierają proces przyjmowania pojazdu od klienta, transfer informacji z zakresem naprawy do mechanika, a także komunikację z klientem, który otrzymuje dostęp do historii serwisowej i informacje o aktualnym statusie naprawy pojazdu.

Poznaj nasze aplikacje mobilne dla warsztatów i serwisów:

Aplikacja Integra APP

Aplikacja aktywnego przyjęcia pojazdu do serwisu Integra APP

Integra APP to nowoczesna aplikacja mobilna przeznaczona dla doradców serwisowych, która służy do szybkiego przyjęcia samochodu do naprawy. Aplikacja może być obsługiwana za pomocą tabletutelefonu i urządzeń diagnostycznych,  zastępując konieczność pracy z papierową dokumentacją. Aplikacja Integra APP usprawnia przepływ informacji z zakresem naprawy do mechanika.

Aplikacja mobilna dla mechaników i serwisantów Integra PDS

Aplikacja Integra PDS jest przeznaczona dla mechaników, i służy do efektywnej wymiany informacji z zakresem naprawy pomiędzy biurem obsługi klienta a serwisantem. Prosta w obsłudze aplikacja może być używana z poziomu smartfonatabletu lub urządzeń diagnostycznych, ograniczając konieczność stosowania papierowej dokumentacji.

Aplikacja Integra PDS
Aplikacja mobilna Integra Connect

Aplikacja do komunikacji serwisu z kierowcą Integra Connect

Rewolucyjna aplikacja mobilna umożliwiająca komunikację między kierowcą a serwisem.

Szczegóły dostępne wkrótce.