Integra TPS

Terminarz do planowania pracy serwisu

Terminarz dla serwisu

Integra Software

Terminarz online Integra TPS 4.0 dla klientów serwisu

Oprogramowanie Integra TPS 4.0 jest terminarzem online, dzięki któremu klient może szybko i samodzielnie umówić się na naprawę w serwisie. Rezerwacja terminu przez klienta może stać się prosta jak nigdy dotąd.

Klient w kilku prostych krokach może wybrać dogodny termin, określić zakres naprawy i zarezerwować termin z dowolnego urządzenia. Gdziekolwiek jest, klient o dowolnej godzinie może dokonać rezerwacji z wykorzystaniem elektronicznego doradcy serwisowego dostępnego 24/7.

Funkcjonalności terminarza online:

 • możliwość rezerwacji terminu przez klienta z określeniem podstawowych danych pojazdu i wyborem usług

 • automatyczna kontrola dostępności terminów dla klienta w zależności od wybranych usług serwisowych

 • potwierdzenie i przypomnienie SMS / email o umówionym terminie naprawy

 • automatyczna synchronizacji terminów z programem serwisowym Integra Car/ Truck 7

 • responsywny interfejs umożliwiający umówienie wizyty na dowolnym urządzeniu np. smartfon, laptop, PC.

 • możliwość personalizacji interfejsu terminarza online oraz zakresu i rodzaju stanowisk serwisowych w zależności od praktycznych potrzeb warsztatu

Dowiedz się więcej na temat terminarza:

  Profil działalności

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CDS Mioduszewski z siedzibą w Koszalinie przy ul. Orla 4a, w celu przesyłania informacji handlowych, wysyłki newslettera, archiwizacji danych, sprzedaży produktów i usług oraz do celów marketingowo-reklamowych. Oświadczam, że zostałem poinformowany, iż administratorem moich danych osobowych będzie CDS Mioduszewski, że dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji umowy oraz że przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych ich poprawiania, a podanie danych osobowych jest dobrowolne.

  Administratorem danych osobowych jest CDS Mioduszewski z siedzibą w Koszalinie (75-727) przy ul. Orla 4a. Dane przekazane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane przez okres niezbędny do zrealizowania wskazanego celu i może on być różny, w zależności od charakteru zapytania. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz w każdym momencie wycofania udzielonej zgody. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w Polityce Prywatności.

  Nasi Klienci