Integra WebKatalog 5.0 laureatem MOTOINVENT 2014

Integra WebKatalog 5.0 laureatem MOTOINVENT 2014

Integra Software

Katalogi Integra należą do najpopularniejszych na rynku programów do wyszukiwania i zamawiania samochodowych części zamiennych.

W nowej wersji 5.0 położono przede wszystkim nacisk szybkość pracy i kompatybilność z nowymi przeglądarkami m.in. Firefox, Google Chrome, Internet Explorer, Safari. Przygotowano również specjalną wersję mobilną na tablety i smartfony. Katalog dostosowano również do panoramicznych ekranów.

Rozwiązanie oparte jest o dane dystrybutorów części i bazę katalogową TecDoc, która z zawiera 100 000 poj. i ponad 4 mln artykułów z opisami technicznymi, zamiennikami, zdjęciami, zastosowaniem w pojazdach, etc.

Mobilny WebKatalog umożliwia bardzo sprawne wyszukiwanie części wg pojazdu, numerów katalogowych, nazw, itp. Będąc poza firmą można teraz w prosty sposób sprawdzić dostępność i cenę potrzebnych części. Wyszukane towary są szybko dodawane do zamówienia, które wysyłane jest do dostawców części. Mobilny Katalog zawiera także funkcję kontroli statusu realizacji zamówień wysyłanych np. przez innych pracowników firmy. W celu ułatwienia kontroli bieżących rozliczeń z dostawcami mobilna wersja posiada również opcję Płatności.

Przeznaczenie oprogramowania :

  • Importerzy i dystrybutorzy części zamiennych
  • Lokalne hurtownie części zamiennych
  • Producenci części zamiennych
  • Sklepy i serwisy samochodowe
  • Inne firmy funkcjonujące na rynku motoryzacyjnym.

Więcej informacji o Integra WebKatalog

Integra Software zapewnia wdrożenie w/w programów wraz z przeniesieniem danych z poprzednio używanego systemu, a także szkolenia i wsparcie techniczne.