Rekomendacja firmy Auto Partner Sp. z o.o.

Integra Software

Rekomendacja firmy Auto Partner Sp. z o.o.

W bieżącym roku nasza firma wdrażała nowy system magazynowo-sprzedażowy klasy ERP MICROSOFT DYNAMICS AX. W związku z tym, iż korzystamy na co dzień z elektronicznych katalogów części zamiennych oraz systemów zamówieniowych B2B firmy Integra konieczne było przygotowanie nowych systemów zamówieniowych oraz integracja rozwiązań firmy Integra z systemem Microsoft. Projekt był bardzo złożony, a integracja obejmowała szeroki zakres danych, których zgodność była kluczowym priorytetem dla działalności biznesowej naszej firmy.

Integra Software wykazała się bardzo dużym zaangażowaniem w trakcie realizacji w/w projektu oraz zrealizowała i wdrożyła w ustalonym terminie wszystkie zamówione aplikacje.

Po zakończeniu wdrożenia nowych rozwiązań jesteśmy zadowoleni zarówno z ergonomii rozwiązań jaki i wydajności nowych systemów zamówieniowych.

W naszej ocenie firma Integra to jeden z najskuteczniejszych integratorów systemów zewnętrznych z jakim mieliśmy okazję dotychczas współpracować.

Wykorzystujemy systemy marki Integra od ponad 7 lat, w tym okresie znacznie wzrosły wymagania dla Katalogów i systemów zamówieniowych, które firma Integra Software realizuje z dużym powodzeniem. Zapewnia nam to dynamiczny rozwój dystrybucji części zamiennych.

Rekomendujemy firmę Integra Software jako rzetelnego i skutecznego w działaniu partnera biznesowego, który tworzy nowoczesne systemy dla branży motoryzacyjnej.

Z poważaniem

Auto Partner S.A.
V-ce PREZES ZARZĄDU
Andrzej Manowski