Rekomendacja firmy Auto Partner Sp. z o.o.

Integra Software

Rekomendacja firmy Auto Partner Sp. z o.o.

Firma Auto Partner S.A. funkcjonuje od 1993 roku na rynku dystrybucyjnym części zamiennych jako jeden z czołowych polskich dystrybutorów, stale rozbudowujemy sieć naszych filii w kraju i za granicą. W naszej ofercie znajdują się części zamienne i akcesoria do samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, zorientowaną na szybką i sprawną obsługę naszych partnerów handlowych. Do rozwoju naszej sieci handlowej niezbędne są nowoczesne rozwiązania informatyczne. Obecnie praktycznie każdy sklep lub serwis posiada stały dostęp do Internetu, dlatego zarząd naszej firmy podjął decyzję o wdrożeniu internetowego katalogu części zamiennych.

Z dostępnych na rynku rozwiązań wybraliśmy nowoczesny system Web Katalog 5.0 Rozwiązanie firmy Integra Software w porównaniu z innymi katalogami było najbardziej zaawansowane technologicznie, odznaczało się dużą szybkością działania, a także posiadało najwygodniejszy interfejs zbliżony do programów w wersji off-line. WEB Katalog zapewnia poprzez przeglądarkę internetową szybkie, sprawne wyszukiwanie i zamawianie części zamiennych. Dzięki wersji on-line nie zajmuje miejsca na dysku, nie wymaga aktualizacji oferty oraz czasochłonnego instalowania nowych wersji katalogu, co pozwoliło znacznie odciążyć czasowo naszych  przedstawicieli handlowych. Program pracuje na każdym komputerze z dowolną przeglądarką internetową. Dzięki nowemu rozwiązaniu planujemy znacznie poprawić dostępność naszej oferty wśród sklepów i warsztatów samochodowych.

Na uwagę zasługuje sprawne wdrożenie nowego katalogu przez firmę Integra Software oraz kompleksowa integracja z systemem informatycznym naszej firmy. Ponadto producent dostarczył program w 5 wersjach językowych co znacznie ułatwiło wdrożenie w zagranicznych filiach.

Jako użytkownik rozwiązań informatycznych firmy Integra Software możemy zarekomendować te systemy jako w pełni odpowiadające potrzebom firm motoryzacyjnych, a zwłaszcza dystrybutorów części zamiennych. Mając na względzie ponad dziesięcioletnią współpracę z firmą Integra Software, możemy polecić tę firmę jako wiarygodnego i solidnego partnera w biznesie. Bardzo cenimy współpracę z firmą Integra i jesteśmy przekonani, że w dalszym ciągu nasza współpraca będzie owocowała kolejnymi wspólnymi przedsięwzięciami.

Auto Partner SA
Dyrektor Działu IT
Bartłomiej Maik