Rekomendacja firmy Auto Partner

Integra Software

Rekomendacja firmy Auto Partner

Firma Auto Partner S.A  funkcjonuje już od ponad 15 lat na rynku dystrybucyjnym części zamiennych jako jeden z czołowych polskich  dystrybutorów stale rozbudowujemy  sieć naszych filii  w kraju i za granicą.  W naszej ofercie  znajdują się  części zamienne  i akcesoria do samochodów osobowych, dostawczych  ciężarowych.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, zorientowana na szybką  i sprawna obsługę naszych partnerów  handlowych. Do rozwoju naszej sieci handlowej niezbędne są nowoczesne rozwiązania informatyczne. Obecnie praktycznie każdy sklep lub  serwis posiada stały dostęp do Internetu, dlatego Zarząd naszej firmy podjął decyzję o wdrożeniu Internetowego katalogu części zamiennych.

Z dostępnych na rynku rozwiązań wybraliśmy Nowoczesny system  Integra Web Katalog. Rozwiązanie firmy Integra Software w porównaniu z innymi katalogami było najbardziej zaawansowane technologicznie, odznaczało się dużą szybkością działania , a także posiadało najwygodniejszy interfejs zbliżony do programów w  wersji off-line. WEB Katalog  zapewnia poprzez przeglądarkę  internetową  szybkie i sprawne wyszukiwania i zamawianie części zamiennych. Dzięki wersji on-line nie zajmuje miejsca na dysku, nie wymaga  aktualizacji oferty oraz czasochłonnego instalowania nowych wersji katalogu  co pozwoliło znacznie odciążyć czasowo naszych przedstawicieli handlowych. Program pracuje na każdym komputerze  z przeglądarkami Internet  Explorer. Dzięki nowemu rozwiązaniu planujemy znacznie poprawić dostępność naszej oferty  wśród sklepów i warsztatów samochodowych.

Na uwagę zasługuje sprawne wdrożenie nowego katalogu przez firmę Integra Software oraz kompleksowa integracja z systemem informatycznym naszej firmy.  Ponadto producent dostarczył program w 5 wersjach językowych co znacznie ułatwiło wdrożenie Web Katalogu  w zagranicznych filiach.

Jako użytkownik rozwiązań informatycznych firmy Integra Software możemy zarekomendować te systemy  jako w pełni odpowiadające potrzebom firm motoryzacyjnych, a zwłaszcza dystrybutorów  części zamiennych. Mając na względzie ponad dwuletni okres współpracy z firmą Integra Software, możemy polecić tę firmę jako wiarygodnego i solidnego partnera w biznesie. Bardzo cenimy współpracę z firmą Integra  i jesteśmy przekonani, że w dalszym ciągu nasza współpraca będzie owocowała kolejnymi wspólnymi przedsięwzięciami.

Dyrektor Działu IT
Bartłomiej Maik