Rekomendacja firmy FH Rzepka DACO

Integra Software

Rekomendacja firmy FH Rzepka DACO

FIRMA HANDLOWA RZEPKA Wojciech Rzepka
31-586 Kraków. uI. Centralna 55

Hurtownia motoryzacyjna RZEPKA istnieje na polskim rynku od ponad 20 lat. Specjalizujemy się w sprzedaży części zamiennych do samochodów osobowych i dostawczych. Naszym głównym kanałem sprzedaży jest handel stacjonarny w oddziałach firmy. Z racji widocznego zainteresowania naszych klientów zakupem części poprzez kanały wirtualne, zdecydowaliśmy się podjąć działania, mające na celu stworzenie sklepu internetowego, który pozwoli na dystrybucję naszej oferty na znacznie większą skalę.

Spośród wielu firm oferujących rozwiązania sklepu internetowego zdecydowaliśmy się podjąć współpracę z firmą Integra Software. Ich zdecydowanym atutem jest znajomość rynku i specjalizacja w rozwiązaniach dla motoryzacji, co znacznie ułatwiło cały proces wdrożenia.

Web Shop to platforma e-commerce, dzięki której w łatwy sposób możemy prezentować nasze towary on-line. Jest on ściśle powiązany z oprogramowaniem Integra Firma, gdzie odbywa się obsługa zamówień klientów oraz dodawania nowych towarów wraz z ich opisem i zastosowaniem. Tutaj istotną kwestią było możliwość połączenia systemu z bazą danych Tec-Doc, co znacznie usprawniło proces kompletowania zastosowań, zdjęć i opisów. Było to dla nas niezmiernie ważne z racji, iż docelowo w sklepie znajdować się będzie ponad milion referencji.

Obsługa sklepu z poziomu klienta jest prosta i intuicyjna. Towary prezentowane są w przejrzysty sposób, a proces rejestracji oraz ścieżka zakupu zorganizowane są w sposób bardzo zoptymalizowany, wymagając tym samym od klienta jedynie minimalnego zaangażowania.

Nasi pracownicy oceniają pracę przy oprogramowaniu firmy Integra Software jako pozytywne doświadczenie. Platforma pozwala na swobodną edycję treści oraz na szybkie zarządzanie grupami asortymentów. Realizacja zamówień odbywa się bez najmniejszych kłopotów, co przyspiesza czas od potwierdzenia zakupu przez klienta do wysłania paczki.

Naszym zdaniem wybór platformy Web Shop jako rozwiązania e-commerce dla naszego sklepu było dobrą decyzją. Nasze dotychczasowe doświadczenia stale utwierdzają nas w tym przekonaniu, dlatego też z pełną odpowiedzialnością możemy polecić współpracę z firmą Integra Software.

Wojciech Rzepka