Rekomendacja firmy Inter-Team

Integra Software

Rekomendacja firmy Inter-Team

Inter-Team Sp. z o.o.
ul. Białołęcka 233, 03-253 Warszawa

Firma INTER-TEAM  funkcjonuje w branży motoryzacyjnej od 20 lat, natomiast doświadczenia branżowe właścicieli firmy  sięgają lat 60-tych. Obecnie  nasza firma jest jednym z największych dystrybutorów części w Polsce –  zatrudnia ponad 640 wykwalifikowanych pracowników  w 28 oddziałach na terenie całego kraju.  Wieloletnie doświadczenie w dystrybucji części zamiennych  i wyposażenia warsztatowego pozwalają nam  oferować usługi na bardzo wysokim poziomie. Asortyment naszej firmy to ponad 100 000 produktów krajowych i zagranicznych  producentów takich jak; Bosch, Sachs, Ate, Skf, Delphi, Gates.

Aby wykorzystać optymalnie taki potencjał potrzebne są nowoczesne rozwiązania informatyczne, które w naszej ocenie  oferuje firma Integra Software. Elektroniczny katalog części tej firmy  wyróżnia się z pośród  innych rozwiązań dużą innowacyjnością  i jednocześnie bardzo prosta obsługą.  Wspomniany katalog  zapewnia szybkie wyszukiwanie części oraz sprawne wysyłanie zamówień. Dotychczas zainstalowaliśmy  kilka tysięcy tych programów i pozytywne opinie naszych klientów  są potwierdzeniem wysokiej jakości tego rozwiązania. Warto wspomnieć o rozbudowanych funkcjach on-line, które zapewniają klientom aktualne informacje m.in. o dostępnym asortymencie i realizacji zamówień.

Jednym z atutów oprogramowania Integra była również zaawansowana wymiana danych z programami do obsługi sklepów i warsztatów samochodowych. Takie rozwiązanie zapewnia szybsze przyjmowanie zamówień do magazynu i wyszukiwanie części bezpośrednio z poziomu programu serwisowego  bez konieczności przepisywania danych na stosach różnych kartek.

Firma Integra Software zapewnia kompleksową obsługę wdrożenia oprogramowania i integracji z naszym systemem magazynowym.  Dostosowano również wiele funkcji do indywidualnych potrzeb naszej firmy.

Podsumowując, możemy śmiało powiedzieć , że decyzja o wyborze w/w programu  była jak najbardziej trafna i że rozwiązania firmy  Integra Software  z dużym powodzeniem wspomagają naszą firmę  w rozwoju dystrybucji  części zamiennych.

Z-ca Dyrektora Sprzedaży ds. Sprzedaży Bezpośredniej
Michał Gałusa