Rekomendacja firmy Skwarek Logistic

Integra Software

Rekomendacja firmy Skwarek Logistic

Opinia dotycząca oprogramowania Integra Truck 7

Firma SKWAREK LOGISTIC powstała w 1985 roku. Na początku wyposażona w kilka pojazdów zajmowała się przewozami krajowymi, a od 1988 również przewozami międzynarodowymi. W 1994 roku kupiliśmy firmę transportową w Radomiu i zajęliśmy się również naprawami ciężarówek. W 1998 roku tabor firmy wynosił już 20 samochodów a w ciągu następnych pięciu lat zwiększył się do 35 pojazdów w ruchu międzynarodowym. W 2004 roku wybudowaliśmy w Radomiu serwis samochodów ciężarowych wraz ze stacją diagnostyczną, myjnią i magazynami logistycznymi. W kolejnym roku działalności uzyskaliśmy autoryzację firmy DAF i obecnie jesteśmy jej autoryzowanym serwisem.

Szybki rozwój firmy wiązał się z koniecznością wdrożenia nowoczesnego systemu informatycznego, z pośród wielu systemów do obsługi firmy dostępnych na rynku wybraliśmy oprogramowanie dla serwisów firmy Integra Software. Oferuje ona profesjonalne rozwiązania informatyczne oraz zapewnia kompleksowe usługi w zakresie wsparcia technicznego. Używana przez nas wersja programu Integra Truck 7 jest dedykowana dla firm zajmujących się obsługą samochodów ciężarowych.

Zaletą oprogramowania Integra Truck jest baza około 20 tys. pojazdów ciężarowych dostępnych bezpośrednio w programie, dzięki której  wystawianie zleceń naprawy jest znacznie szybsze. System cechuje bardzo intuicyjny interfejs użytkownika co przyczyniło się do dużo sprawniejszej obsługi klienta i pozwoliło zaoszczędzić wiele czasu podczas codziennej pracy naszego serwisu. Program posiada wiele funkcji branżowych, które wspomagają pracę w wielu działach naszej firmy. Rozbudowane narzędzia do raportów i analiz pozwalają na pełną kontrolę działalności firmy, a funkcje CRM umożliwiają lepszą kontrolę nad okresowym serwisowaniem pojazdów. Program oferuje również możliwość szybkiego rozliczania napraw gwarancyjnych pojazdów. Ważnym dla nas elementem wdrożenia była integracja oprogramowania Integra z systemem finansowo-księgowym Hermes, z którego to systemu korzysta nasza firma.

Pracownicy firmy Integra przeprowadzili instalację i konfigurację oprogramowania szybko i sprawnie. W razie problemów pomagali w ich rozwiązaniu. Dodatkowo dział techniczny wykonał migrację danych z poprzedniego oprogramowania dzięki czemu uniknęliśmy konieczności ich ręcznego przepisywania.
Z perspektywy kilku lat współpracy śmiało możemy polecić oprogramowanie firmy Integra Software innym serwisom działającym w branży samochodów ciężarowych.

Z poważaniem
Robert Mąkosa