Rekomendacja firmy Auto Miras

Integra Software

Rekomendacja firmy Auto Miras

Auto Miras
Autoryzowany Serwis Samochodowy Sp. z o.o.
ul. Gdańska 62, Pępowo; , 83-330 Żukowo

Autoryzowany Serwis Samochodowy Auto Miras powstał w 1997 roku. Specjalizujemy się w likwidacji szkód komunikacyjnych, posiadamy doskonale wyposażoną blacharnię i lakiernię, a także warsztat mechaniczny. Możemy pochwalić się jedną z największych w województwie pomorskim flot samochodów zastępczych. Dodatkowo zajmujemy się długo i krótkoterminowym wynajmem samochodów. Zatrudniamy 80 osób.

W lutym 2012 roku rozpoczęliśmy pracę na systemie Integra Car 7, który wykorzystywany jest na 19 stanowiskach komputerowych. W naszej działalności program sprawdza się doskonale. Do jego największych zalet należą funkcjonalność, bezawaryjność, elastyczność pozwalająca na konfigurację i dostosowanie programu do indywidualnych potrzeb oraz prostota obsługi. Jesteśmy bardzo zadowoleni z procesu wdrożenia programu oraz ze współpracy z Działem Doradztwa. Zawsze możemy liczyć na profesjonalną pomoc techniczną.

Program serwisowy pozwolił nam usprawnić pracę oraz polepszyć jakość świadczonych usług. Wykorzystujemy go do obsługi magazynu, warsztatu mechanicznego oraz działu finansowego. Najbardziej w programie cenimy sobie możliwość eksportu danych do Excela, import faktur zakupu, terminarz czy funkcję rozliczania czasu pracy mechaników, blacharzy oraz lakierników.

Polecamy to oprogramowanie innym firmom motoryzacyjnym, jako fukcjonalny i elastyczny system, który znacznie poprawia organizację pracy serwisu.

Z poważaniem

Mirosław Makurat

Prezes Zarządu