Rekomendacja firmy Bejuk

Integra Software

Rekomendacja firmy Bejuk

Auto Service I.W. Bejuk S.C.
80-125 Gdańsk ul. Kartuska 228

Firma Auto Service I.W. Bejuk s.c. jest użytkownikiem programu serwisowego Integra Car 7. Program jest zainstalowany na 10 stanowiskach komputerowych.


REKOMENDACJA OPROGRAMOWANIA INTEGRA CAR 7

Firma Auto Service, Iwona i Waldemar Bejuk, działa na rynku motoryzacyjnym od ponad 30 lat. Specjalizujemy się w profesjonalnych naprawach blacharsko-lakierniczych pojazdów wszystkich marek oferując Klientom kompleksową obsługę samochodów. Nowoczesny serwis mechaniczny i diagnostyczny, wysoka jakość napraw, wieloletnie doświadczenie oraz zaufanie producentów pozwoliło nam uzyskać autoryzację fabryczną na naprawy karoserii i powłok lakierniczych producentów takich Marek jak KIA, HONDA, MITSUBISHI i HYUNDAI. Służymy całodobową pomocą drogową. Dysponujemy flotą kilkudziesięciu pojazdów zastępczych, które oferujemy naszym Klientom na cały okres trwania naprawy. Należymy do sieci naprawczych PZU, AXA w ramach których posiadamy odpowiednie uprawnienia do przyjęcia zgłoszenia szkody oraz dokonania oględzin pojazdu bezpośrednio w naszym zakładzie.

W maju 2009 podjęliśmy współpracę z firmą Integra Software, w zakresie wdrożenia programu Integra Car 7, przede wszystkim w celu usprawnienia pracy personelu w obszarze szybkiego przyjmowania pojazdów do naprawy, czy też wprowadzania towaru na magazyn poprzez faktury elektroniczne, które w prosty sposób można zaczytać do programu. Duży nacisk położyliśmy na funkcje związane z obsługą serwisu m.in. całościowy obraz na bieżącą sytuację serwisu wraz z zakresem zleconych prac z poziomu listy otwartych zleceń, czy też możliwość oceny efektywności pracy serwisantów poprzez prowizyjne rozliczenia.

Z wykorzystaniem programu Integra 7 regularnie prowadzimy seryjną korespondencję SMS do informowania klientów o prowadzonych akcjach promocyjnych w zakresie badań technicznych, przekazywania aktualnych ofert związanych z ubezpieczeniem m.in. samochodów, czy też odbioru pojazdów, dla których zrealizowano naprawę. Dzięki powyższym działaniom zwiększamy przychody firmy i jednocześnie budujemy pozycję serwisu w regionie.

Wydruki dokumentów uwzględniają nasze indywidualne potrzeby w tym zakresie, a dzięki współpracy z programami serwisowymi, bezpośrednio na zleceniu wywołujemy aplikacje serwisowe, w których automatycznie identyfikowany jest wybrany pojazd, to zaś daje nam pewność, że prawidłowo dobraliśmy parametry naprawianego samochodu, a dodatkowo sporządzoną kalkulację możemy zaciągnąć do zlecenia otwartego w programie Integra 7.

Kadra kierownicza chwali sobie dostępne w systemie Integra 7 raporty do śledzenia na bieżąco uzyskiwanych przychodów ze sprzedaży m.in. z podziałem na klientów, czy też konkretne okresy sprzedaży, jednocześnie weryfikując ponoszone koszty i  kontrolując należności i zobowiązania.

Dział techniczny firmy Integra Software wdrożył zdalnie program Integra 7 profesjonalnie i bardzo starannie. Do dnia dzisiejszego korzystamy ze wsparcia firmy, w zakresie codziennej pracy z programem, jednocześnie uczestnicząc w rozwoju aplikacji.

Zachęcamy do kupna programu Integra Car 7, ze względu na przyjazny interfejs i branżową funkcjonalność.

Iwona i Waldemar Bejuk