Rekomendacja firmy Truck Support s.c.

Integra Software

Rekomendacja firmy Truck Support s.c.

Truck Support s.c. 
Wojciech Byra, Danuta Byra
ul. Powstańców 97A, 05-870 Błonie

W branży motoryzacyjnej działamy już od 25 lat, a pod szyldem Truck Support s.c. od 2011 roku. Siedziba firmy to nowoczesny i kompleksowo wyposażony obiekt, składający się z hali serwisowo-naprawczej i budynku socjalno-biurowego wraz z magazynem. Najważniejszym zadaniem Truck Support jest zapewnienie jak najwyższej jakości świadczonych usług – zadowolenie klienta jest dla nas wartością nadrzędną. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz zgranemu i profesjonalnemu zespołowi pracowników, jesteśmy w stanie sprostać nawet tym najtrudniejszym oczekiwaniom naszych klientów.

Świadczymy usługi serwisowe w zakresie napraw bieżących i powypadkowych samochodów ciężarowych, naczep i przyczep wszystkich marek. Prowadzimy sprzedaż części zamiennych oryginalnych i zamienników oraz sprzedaż pojazdów ciężarowych.

W realizowaniu naszych usług od samego początku pomaga nam program Integra 7, który zainstalowaliśmy na 14 stanowiskach w naszej firmie. Do najważniejszych funkcji programu należą: obsługa zleceń, wystawianie paragonów i faktur oraz tworzenie kartotek części i pojazdów oraz ich przeglądanie.
Integra pozwala nam również na wgląd do finansów oraz godzin sprzedanych naszych pracowników. Załoga mająca zainstalowany ten program na komputerze ceni sobie go za szybkość, prostotę i intuicyjność. Zadowolenie pracowników z Integry przekłada się na zadowolenie naszych klientów, którzy mogą zostać obsłużeni szybko i kompleksowo już na pierwszym etapie, jakim jest rozmowa i otworzenie zlecenia u naszego dorady serwisowego.

Podsumowując, zdecydowanie możemy polecić program do serwisu Integra do obsługi działalności motoryzacyjnych, zarówno dotyczących usług, jak i sprzedaży części oraz pojazdów.

Wojciech Byra