Rekomendacja firmy Autofabric

Integra Software

Rekomendacja firmy Autofabric

Rekomendacja

Autofabric jest niezależnym serwisem samochodowym istniejącym na rynku od 2017 roku. Zajmujemy się kompleksową naprawą mechaniczną i elektryczną samochodów wszystkich marek.

Program Integra Car 7 wdrożyliśmy w 2017 roku, po nieudanej implementacji innych programów do serwisu, które nie spełniły naszych wymagań.

Jesteśmy młodym zespołem, ukierunkowanym na nowoczesność i najnowsze technologie, który potrzebuje sprawnych narzędzi do pracy, które będą rozwijać się wraz z rozwojem firmy. Program Integra Car 7 jest pierwszym programem, który sprostał naszym potrzebom i dał gwarancję sprawnego prowadzenia serwisu samochodowego nastawionego na elastyczność, precyzję i szybki rozwój.

Integra Car 7 został dopasowany do naszych indywidualnych potrzeb, dzięki czemu nasze innowacyjne podejście do motoryzacji znalazło odzwierciedlenie w modułach programu.

Profesjonalny zespół doradców oferuje szybką i terminową pomoc w obsłudze i wdrażaniu nowych narzędzi. Sam program jest intuicyjny, czytelny i oferuje szeroki zakres rozwiązań, w tym wiele opcji niedostępnych w innych tego typu aplikacjach, np. czytnik danych z dowodów rejestracyjnych.

Praca warsztatu samochodowego, korzystającego z Integra Car 7 jest sprawna, uporządkowana i daje wiele nowych możliwości. Z pełnym przekonaniem polecilibyśmy program zarówno dla serwisów działających na rynku od wielu lat, jak i nowych firm rozpoczynających działalność w branży motoryzacyjnej.

Zespół Autofabric