Rekomendacja firmy DIAMOND Piotr Dulas

Integra Software

Rekomendacja firmy DIAMOND Piotr Dulas

DIAMOND  Piotr Dulas

Rumia ul.Pomorska 17A

REKOMENDACJA

„Połączenie sił to początek, pozostanie razem to rozwój, wspólna praca to sukces”

Henry Ford
Ten cytat najlepiej opisuje współpracę z firmą CDS Mioduszewski i jej unikatowy program Integra Car 7 który pozwolił Naszemu Serwisowi wyprzedzić konkurencję o kilka długości.

Serwis od początków swojego istnienia opierał się na kompilacji quasi darmowych programów Opensourcowych. Nie zapewniało to w żadnym stopniu ergonomii, niezawodności, wsparcia technicznego, a na estetycznym wymiarze kończąc. Nie od dzisiaj wiadomo, że z silniejszym jest łatwiej, a naśladując innych lub podążając przez nich utartymi szlakami zawsze pozostanie się w ich cieniu. Trudny rynek jakim jest motoryzacja, wymaga od liderów czegoś o wiele więcej niż tylko niskich cen i szerokiego wachlarza usług. Czynnikiem który pozwala uciec z szarego warsztatowego peletonu jest szybkość obsługi, innowacyjność, skrócenie dystansu z klientem, skrupulatność oraz intuicyjność.

Wszystko to zapewnia oraz wspiera program Integra Car 7 wraz z modułami APP, PDS i IDS. Aprobata klientów oraz codzienny entuzjazm całej załogi Serwisu jest najlepszą rekomendacją dla wdrożenia nowoczesnego, w pełni funkcjonalnego oprogramowania wspomagającego codzienną pracę serwisu.

Parafrazując powiedzenie mówiące o wbijaniu gwoździa sukcesu przy pomocy młotka cierpliwości, polecam tym wszystkim, którzy boją się go odnieść. My natomiast wybraliśmy współpracę z firmą CDS Mioduszewski i dziękujemy za dołożoną cegiełkę do dynamicznego rozwoju Naszego Serwisu.

Piotr Dulas