Rekomendacja firmy Hukałowicz Skrzynie Biegów

Integra Software

Rekomendacja firmy Hukałowicz Skrzynie Biegów

REKOMENDACJA

Marka Hukałowicz jest obecna na rynku od 1991 roku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jest w stanie zapewnić naszym Klientom najwyższą jakość usług. Firma Hukałowicz Skrzynie Biegów tworzy zespół prawdziwych profesjonalistów w swoim fachu. Firma regeneruje wszystkie skrzynie — automatyczne, półautomatyczne i manualne montowanie w autach osobowych i dostawczych (również koreańskich): Tiptronic, Steptronic, CVT, Multitronic, DSG, DCT, S-tronic, Sprintshift, Easytronic, MMT.

W 2018 roku rozpoczęliśmy współpracę na systemie Integra Car 7. W związku z rozwojem firmy, rosnącą bazą nowych klientów oraz magazynem system pozwolił nam na uporządkowanie danych.

Przed rozpoczęciem współpracy firma zadbała o szkolenia dla pracowników. Do największych plusów można zaliczyć możliwość indywidualnego dopasowania modułów ułatwiających prowadzenia danej działalności oraz zapotrzebowanie klienta. Program serwisowy jest czytelny, łatwy w obsłudze i pozwala na stałe kontrolowanie stanu magazynowego oraz jego edytowanie. Dzięki terminarzowi usprawniliśmy przyjmowanie nowych zleceń.

Pracownicy firmy Integra Software są bardzo pomocni i w każdej chwili są w stanie odpowiedzieć na wszystkie zadawane pytanie.

Polecamy innym Warsztatom to oprogramowanie, które usprawni organizację pracy.

Zespół Hukałowicz Skrzynie Biegów