Rekomendacja firmy Inter-Gumi

Integra Software

Rekomendacja firmy Inter-Gumi

Inter-Gumi Serwis Samochodów Ciężarowych i Naczep
Dębienko k/ Stęszewa ul. Sikorskiego 44A, 62-060 Stęszew

REFERENCJE

Firma Inter-Gumi z siedzibą w Dębienku koło Stęszewa działa na rynku od 1992 roku, jako w pełni prywatne przedsiębiorstwo. Na początku działalności firma zajmowała się wyłącznie serwisowaniem ogumienia w pojazdach ciężarowych, jednak po kilku latach istnienia stała się kompleksowym serwisem samochodów ciężarowych i naczep. Obecnie firma zatrudnia przeszło 60 osób.

Po prawie roku użytkowania mogę powiedzieć, że zakup i wdrożenie oprogramowania dla serwisu Integra Truck 7 był strzałem w 'dziesiątkę’. Przed wdrożeniem oprogramowania Integra Truck 7 wykorzystywaliśmy prosty autorski program do prowadzenia magazynu i fakturowania. To co było, a jest teraz to przepaść. Oprogramowanie zostało bardzo dobrze zaprojektowane pod kątem wymagań branży motoryzacyjnej. Największą zaletą oprogramowania jest szeroki wachlarz możliwości jakie oferuje.   Oprócz narzędzi do podstawowej obsługi i zarządzania serwisem, udostępnia również możliwości raportowania w tym weryfikacji rentowności grup towarowych. Na szczególną pochwałę zasługuje oferowane przez producenta wsparcie techniczne w ramach posiadanego abonamentu na aktualizację. Za każdym razem pracownicy pomocy technicznej szybko i skutecznie udzielają wsparcia w kwestii oprogramowania.

Możemy śmiało polecić oprogramowanie innym firmom z branży motoryzacyjnej, jako kompleksowe narzędzie do pracy. Zakup oprogramowania lntegra Truck 7 był bez wątpienia dobrą inwestycją.

Murkowski Wojciech