Rekomendacja firmy Irmar

Integra Software

Rekomendacja firmy Irmar

REKOMENDACJA

IRMAR sp. z o.o. to serwis samochodowy który funkcjonuje na rynku od 2004 r. i od tego czasu rok po roku poszerza swoją ofertę o nowe usługi, takie jak pomoc drogowa, sprzedaż ubezpieczeń i myjnia parowa. Z roku na rok kadra pracownicza podwaja swoją liczebność i właśnie taki dynamiczny rozwój stworzył konieczność uporządkowania zleceń, magazynu części i księgowości.

Długo szukaliśmy optymalnego systemu informatycznego i musimy przyznać, że oprogramowanie Integra spełniło nasze najbardziej wygórowane oczekiwania. Dzięki Integrze jesteśmy w stanie zapewnić wysoki poziom obsługi wszystkim klientom ze wsparciem ponaprawowym. Poprzez połączenie systemu z hurtowniami części, wycena zleceń i obieg dokumentów został znacznie usprawniony, a nasi klienci mają dostęp do kompletnej bazy wiedzy na temat swojego samochodu.

Wdrożenie programu do obsługi serwisu okazało się bardzo proste, a wsparcie pomocy technicznej praktycznie natychmiastowo rozwiązuje jakiekolwiek napotkane problemy.

Zakup tego oprogramowania okazał się strzałem w dziesiątkę, polecamy go każdemu kto chce mieć pełną kontrolę i wgląd w pracę swojej firmy, a także rozwinąć ją o możliwości które oferuje Integra.

Daniel Urbaniec