Rekomendacja firmy Kaliński

Integra Software

Rekomendacja firmy Kaliński

LIST REFERENCYJNY

Firma Kaliński od ponad 25 lał zajmuje się serwisem, naprawą a także produkcją i dystrybucją układów wydechowych do wszelkiego rodzaju pojazdów. Pracownicy firmy potrafią spełniać nawet i najbardziej, wymagające i trudne zamówienia klientów, ciągle się rozwijają i z chęcią realizują nowe pomysły.

Zakresem działań firmy jest sprzedaż i serwis podzespołów do układów wydechowych samochodów osobowych, ciężarowych, motocykli. W ofercie Kalińskich znajdują się tłumiki, ozdobne końcówki do tłumików, katalizatory, filtry cząsteczek stałych, FAP, DPF, rury gięte, kolana a także elementy mocowań i  przyłączy. Firma zajmuje się również dystrybucją produktów do układów wydechowych światowych marek, takich jak: Walker, Imasaf, Bosal oraz polskich liderów rynku: Polmostrów, Edex, Ferroz.

Wraz z rozwojem firmy, rosnącą bazą klientów oraz magazynem byliśmy zmuszeni do zmiany oprogramowania. Po przeanalizowaniu rynku i przeprowadzeniu testów różnych rozwiązań zdecydowaliśmy się na zakup i wdrożenie programu Integra Car 7. Rozbudowane Moduły programu pozwoliły nam na uporządkowanie magazynu oraz wdrożenie systemów obsługi klientów warsztatu w oparciu o terrninarz. Zmiany, które wprowadziliśmy w oparciu o system Integra pozwoliły na znaczne podniesienie jakości świadczonych przez nas usług jak i terminowość dostaw.

Warto podkreślić, ze dostawca oprogramowania Integra wykazuje się bardzo dużą elastycznością, odpowiada na wszystkie zapotrzebowania i rozwiązania które potrzebowaliśmy. W przypadku naszej firmy bardzo ważna była integracja stanów magazynowych ze sklepem internetowym – co pozwala klientom na obserwację aktualnej dostępności naszych produktów. Program dla serwisu Integra pozwolił nam również na wdrożenie systemu rozliczeń serwisantów i handlowców co polepszyło współprace a co za tym idzie jakość świadczonych usług.

Pracownicy firmy Integra Software są bardzo kompetentni i dyspozycyjni. Zawsze służą pomocą na wszelkie uwagi co do programu, pod wpływem których dokonują aktualizacji. Dzięki takim rozwiązaniom czujemy się pełnoprawnym członkiem środowiska Integra, cieszymy się, że mamy wpływ na rozwój programu Integra Car 7.