Rekomendacja firmy MS Auto

Integra Software

Rekomendacja firmy MS Auto

M.S.AUTO jest firmą, która od ponad 10 lat zajmuje się sprzedażą części, oraz naprawą pojazdów samochodowych. W związku z rozwojem Naszej firmy okazało się że standardowe oprogramowania jakiego używaliśmy nie spełnia wymogów jakie stwarza branża motoryzacyjna.

Dlatego stanęliśmy przed problemem wyboru oprogramowania serwisowego, które pozwoliłoby na zarządzanie magazynem części, organizacją pracy serwisu samochodowego, oraz w miarę możliwości technicznych zautomatyzowało pracę sklepu oraz serwisu.

Rozpoczęliśmy więc poszukiwania, oraz testy dostępnych na runku aplikacji, stworzonych dla branży motoryzacyjnej. Po wielu godzinach spędzonych przy interfejsach programów i rozmowach z ich producentami Nasz wybór padł na program Integra 7. Choć nie był to łatwy i pewny wybór w danym momencie dziś z perspektywy czasu (używamy oprogramowania Integra 7 od ponad 3 lat) mogę z pewnością powiedzieć że była to dobra decyzja.

Od samego początku korzystania z nowego dla Nas oprogramowania mogliśmy liczyć na pomoc wykwalifikowanych pracowników firmy Integra. Dzięki temu „przesiadka” ze starego systemu okazała się nie być uciążliwa i nie zachwiała pracą w firmie.

Teraz kilka słów o funkcjonalności oprogramowania. Choć nie jestem wstanie o opisać wszystkich udogodnień jakie dostarcza nam oprogramowanie Integra, mogę z pewnością powiedzieć że są one bardzo silnym atutem producenta. Automatyczne wczytywanie dokumentów, kartoteki pojazdów, oraz towarów z bazą zamienników, terminarz z organizacją pracy serwisu, automatyczne wiadomości sms przypominające klientom o przeglądach, umówionych wizytach, dostęp do najnowszych danych technicznych to tylko niewielki procent możliwości Integry. Procent, który codziennie pozwolą nam dużej mierze zwiększyć wydajność personelu Naszej firmy, co można wymiernie przeliczyć na oszczędności finansowe. Ponadto Integra 7 jest wciąż rozwijana i wraz z aktualizacjami oprogramowania dostarczane są nam nowe, ciekawe i innowacyjne rozwiązania z których na pewno z wielką przyjemnością będziemy korzystać dalej.

Szymon Reda