Rekomendacja firmy MZ TRADE

Integra Software

Rekomendacja firmy MZ TRADE

MZ TRADE s.c.
ul. Śremska 22a, 62-035 Kórnik

Firma MZ TRADE jest użytkownikiem programu do serwisów Integra Car 7.
Program jest zainstalowany na 7 stanowiskach komputerowych

Firma Handlowa MZ TRADE s.c. powstała w 2004 roku. i zajmuje się dystrybucją części zamiennych i eksploatacyjnych do samochodów ciężarowych. Wymagania rynku stawiają coraz to nowe wyzwania firmie. Sprostanie oczekiwaniom klientów w branży motoryzacyjnej wymaga profesjonalnej wiedzy technicznej, doskonałej znajomości rynku części i ich dostawców oraz zorientowanie oferty optymalnej w kierunku klientów.

Jednym z najważniejszych aspektów rozwoju jest aplikacja najnowszych rozwiązań w procesie obsługi KLIENTA. Dlatego zdecydowaliśmy się na wdrożenie nowego systemu przy współpracy z firmą INTEGRA. Zostały sprecyzowane główne cele nowej aplikacji i wspólnie z zespołem wdrożeniowym, a później przy wsparciu inżynierów oprogramowania INTEGRA, wykorzystujemy pełen zakres możliwości programu i, co ma bardzo duże znaczenia, wspólnie rozwijamy funkcjonalność programu.

Aplikacja posiada wiele ważnych dla naszej branży rozwiązań, do najważniejszych możemy zaliczyć: przejrzystość interfejsu obsługi programu, szybkość wyszukiwania zamienników, swoboda i prostota definiowania ważnych w motoryzacji opisów, nr 0E, zamienników itp., przejrzysta i szybka funkcjonalność generowania dokumentów (sprzedaż — magazyn — kasa). Ważnym z punktu widzenia inwestycji jest elastyczny model wdrażania etapów programu, co umożliwia stopniowy proces inwestowania w rozwój technologii IT w firmach średniego rozmiaru. Obecnie oczekujemy na kolejne rozwiązania umożliwiające poszerzenie zakresu działania hurtowni, które już dostępne są w wersji zaawansowanej — PRO. Kolejnym przełomowym etapem jest wdrożenie multi-magazynowego modułu e-sprzedaży — WEBShop PRO.

Ważnym aspektem rozwoju współpracy jest ciągły kontakt zespołu wdrożeniowego naszej firmy i wsparcia technicznego INTEGRA, co wyróżnia aplikacje spośród konkurencyjnych systemów IT.

Z poważaniem

Michał Kuliński

/właściciel/