Rekomendacja firmy P.U.H. Diament

Integra Software

Rekomendacja firmy P.U.H. Diament

P.U.H. DIAMENT Zdzisław Libner
66-600 Krosno Odrzańskie, ul. Wiejska 6

Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Diament powstało w 1987r. Siedziba znajdowała się w Osiecznicy pod Krosnem Odrzańskim, gdzie mieścił się warsztat samochodowy.

W roku 1994 firma przeniosła swoją działalność do Krosna Odrzańskiego przy ul, Wiejskiej. 6+Po zmianie siedziby firma zaczęła się stopniowo rozrastać. W 1995r. firma uzyskała uprawnienia do prowadzenia Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów, dwa oddzielne stanowiska do różnych typów pojazdów. Od 2006r. posiadamy również uprawnienia do recyklingu pojazdów mechanicznych Kolejnym krokiem rozwoju firmy było wprowadzenie transportu drogowego(ciągniki siodłowe z naczepami). W 2010r. poszerzyliśmy działalność o sklep z nowymi częściami i akcesoriami samochodowymi.

Nasza firma korzysta z oprogramowania firmy Integra Software, dzięki której zostały przyspieszone wszystkie czynności związane ze sklepem oraz z serwisem samochodowym (zautomatyzowane wprowadzanie faktur, obsługa części zamiennych, przejrzysta baza kontrahentów, towarów, oraz mnóstwo opcji raportów). Program jest wyposażony w intuicyjny interface oraz nowoczesny wygląd. Doświadczony zespół Integra Software pomoże rozwiązać każdy problem z obsługa programu natychmiastowo.

Podsumowując komu możemy polecić Integrę? Każdej firmie motoryzacyjnej, która ceni prostotę, niezawodność, szybkość oraz intuicyjność w oprogramowaniu serwisowym.

Norbert Libner