Rekomendacja firmy Continental

Integra Software

Rekomendacja firmy Continental

Continental Opony Polska Sp. z o.o.
Al. Krakowska 2A; 02-284 Warszawa Serwisy BestDrive to dynamicznie rozwijające się firmy należące do globalnej sieci koncernu Continental. W regionie EMEA funkcjonuje blisko 1900 serwisów BestDrive. Na rynku polskim marka jest obecna od 2011 roku i z każdym rokiem prężnie się rozwija. Każdy punkt pełni rolę wizytówki całego międzynarodowego systemu BestDrive, dlatego nasze wymogi dotyczące jakości są tak wysokie.Kierując się tą filozofią jako dostawcę oprogramowania do polskich oddziałów BestDrive wybraliśmy firmę Integra Software, z którą od 2013 roku wdrażamy profesjonalne oprogramowanie serwisowe Integra Car 7.Kompleksowość procesów i nowoczesność rozwiązań tego systemu gwarantują dalszy rozwój serwisom BestDrive.

Za największe zalety oprogramowanie Integra Car 7 uważamy:

  • integrację z systemem SAP Continental Opony Polska,
  • wymianę danych z katalogami części dystrybutorów,
  • integrację z katalogiem TecRMI,
  • możliwość dostosowania programu do wymagań sieci BestDrive.

Dodatkowo producent programu zapewnia stały rozwój i aktualizację systemu, profesjonalne szkolenia użytkowników na etapie wdrożenia oprogramowania, jak i późniejszą pomoc w trakcie codziennej pracy z programem Integra Car 7.

Mając na uwadze nasze dotychczasowe doświadczenia we współpracy z Integra Software, możemy polecić firmę jako rzetelnego partnera biznesowego.