Rekomendacja firmy Euromaster PRO-GUM

Integra Software

Rekomendacja firmy Euromaster PRO-GUM

PRO-GUM SERVICE KOTOWICZ

Ul. J.Nadbrzezie 2 31-983 Kraków

Opinia dotycząca oprogramowania Integra Truck 7

Firma PRO-GUM SERVICE prowadzi działalność w branży opon ciężarowych od 1994 roku, od 2007 roku prowadzi również działalność z zakresie serwisu pojazdów ciężarowych. Przez wiele lat korzystaliśmy z indywidualnych programów informatycznych w zakresie zarządzania serwisem. W 2018 roku zdecydowaliśmy się nawiązać współpracę z firmą Integra Software z uwagi na profesjonalny system służący do zarządzania serwisem pojazdów pod kątem obsługi napraw pojazdów ciężarowych, rozliczeń mechaników, powiązany z możliwością prowadzenia sprzedaży detalicznej oraz hurtowej części i opon oraz do kompleksowej obsługi magazynu.

Wdrożenie systemu nastąpiło w styczniu 2019 roku, przebiegło szybko i sprawnie. Wszelkie trudności, które pojawiały się na początku obsługi nowego systemu były szybko rozwiązywane.

Największymi zaletami programu do serwisu między innymi raporty pokazujące rzeczywisty obraz funkcjonowania serwisu, możliwość weryfikacji efektywności pracy mechaników i rozliczeń prowizyjnych, sprawne planowania czasu pracy oraz możliwość przygotowywania wycen w zleceniach i kosztorysach w oparciu o dedykowany katalog czasów napraw do pojazdów ciężarowych z doborem części w oparciu o katalogi dostawców części i oryginalne katalogi producentów pojazdów.

Dodatkowo firma Integra Software zapewnia szybkie i fachowe wdrażanie indywidualnych rozwiązań, które pomagają w narządzaniu firmą, a są niezbędne dla danej specyfiki rynku na jakim nasza firma prowadzi działalność.

Możemy zdecydowanie polecić oprogramowanie firmy Integra Software innym serwisom pojazdów ciężarowych.

Mariusz Szczęsny

Dyrektor Zarządu