Rekomendacja firmy LATEX Serwis Sp. z o.o. ’20

Integra Software

Rekomendacja firmy LATEX Serwis Sp. z o.o. ’20

Firma Latex Serwis Sp. z o.o.
45-772 Opole, ul. Krapkowicka 18a

Jesteśmy siecią warsztatów samochodowych specjalizujących się w serwisie opon oraz mechanice. Na rynku działamy od 1976r. a nasze serwisy są zlokalizowane w Opolu, Wrocławiu oraz Katowicach.

Od samego początku stawiamy na jakość i wysoki poziom obsługi Klienta. Starania te obejmują również kwestię digitalizacji procesu obsługi. Przez ostatnie kilkadziesiąt lat korzystaliśmy z kilku rodzajów oprogramowania. Od 2015 pracujemy na programie do serwisu Integra Car 7 i stwierdzam, że jest to najbardziej dopasowane oprogramowanie do firm działających w naszej branży. Nie bez znaczenia jest również obsługa posprzedażna i współpraca w rozbudowywaniu programu o nowe funkcjonalności. W tych obszarach Pracownicy firmy Integra wykazują się b.d. poziomem profesjonalizmu.

W trakcie tych pięciu lat uruchomiliśmy takie moduły jak:

  • CRM, który umożliwia nam wyjście z ofertą do Klienta w momencie kiedy dana usługa lub produkt jest mu potrzebna.
  • IDS z danymi serwisowo-naprawczymi umożliwiający dostęp do katalogu wyceny napraw, informacji o okresowych przeglądach, danych regulacyjnych, momentach dokręcania, danych dot. opon i felg, instrukcjach serwisowych.
  • APP, PDS mobilne aplikacje, które poprawiają komunikację BOK/SERWIS/KLIENT, pozwalają na robienie zdjęć, filmów oraz notatek głosowych, które mogą zostać wykorzystane do zobrazowania zakresu naprawy pojazdu Klienta.

Proces wdrożenia przebiegał w sposób przemyślany, zaplanowany i bardzo sprawny.

Polecam!