Rekomendacja firmy MCAR Michał Mąka

Integra Software

Rekomendacja firmy MCAR Michał Mąka

MCAR Michał Mąka
Ul. Wrocławska 112A  63-200 Jarocin

Jesteśmy firma zajmującą się naprawą samochodów w zakresie elektroniki, mechaniki oraz sprzedaży opon i akcesoriów samochodowych. W związku z dalszym rozwojem zmuszeni zostaliśmy do wprowadzenia oprogramowania „które kompleksowo wspomagało by prowadzoną przez nas działalność.

Początkowo uznaliśmy, iż wykorzystamy oprogramowanie będące w ofercie dużych hurtowni (Inter Cars, Rodon, Gordon). Jednak już w czasie wczesnej implementacji oprogramowania okazało się, iż powstają problemy z importem faktur od innych – obcych dostawców. Dodatkowo wsparcie teleinformatyczne okazało się nie do przyjęcia.

Wówczas z sieci „First Stop” otrzymaliśmy pakiet oprogramowania Integra Car 7, do którego wcześniej podchodziliśmy sceptycznie, a to za sprawą, jak wcześniej się nam wydawało jego złożoności.

Okazało się, że program do serwisu „Integra Car 7″ można dowolnie rozbudowywać lub ograniczyć do podstawowych funkcji. Dodatkowo osoby obsługujące infolinie techniczną posiadają doskonałą wiedzę nie tylko w sprawie oprogramowania, ale również wiedzę księgową. Teraz już wiemy, że jest to oprogramowanie, które wspiera „warsztatowców” i oszczędza nasz czas.

Szczerze zachęcam do poznania i korzystania z tego inteligentnego oprogramowania.

Pozdrawiam
inż. mag. Michał Mąka