Rekomendacja firmy Premio Ring-Service Gdańsk

Integra Software

Rekomendacja firmy Premio Ring-Service Gdańsk

Premio Ring-Service Gdańsk
80-314 Gdańsk, ul. Floriańska 303

Firma Ring-Service jest użytkownikiem programu Integra Car 7. Program jest zainstalowany na 5 stanowiskach komputerowych.

Premio Ring-Service Gdańsk istnieje i działa na rynku motoryzacyjnym od 14 lat. Specjalizując się głównie w serwisie ogumienia i naprawie samochodów osobowych wszystkich marek oraz samochodów dostawczych.

W 2006 roku zakupiliśmy program Integra 5, program pozwalał w sposób prosty i intuicyjny na obsługę serwisu samochodowego, sklepu i magazynu oraz kasy fiskalnej. Program wysokiej jakości graficznej i bardzo stabilny posiada wiele funkcji analitycznych, szczególnie ważnych dla finansów firmy.

W 2010 roku zakupiliśmy już program bardzo nowoczesny  Integra Car7  jest to program o standardzie europejskim dla serwisu o wysokim jakości obsługi, który pozwala na obsługę samochodów w sposób kompleksowy od przyjęcia samochodu do serwisu przez otwarcie zlecenia w formie elektronicznej i papierowej. Jednocześnie drukuje potwierdzenia pozostawienia samochodu w serwisie dla klienta. Wszystko odbywa się przez elektroniczny czytnik kodów z dowodu rejestracyjnego pojazdu. Dla klienta, takie urządzenie budzi duże zaskoczenie wręcz zdziwienie. Nawet w autoryzowanych serwisach nie maja takiego programu z takimi możliwościami. Klienci są miło zaskoczeni wysokim standardem obsługi na samym wstępie. Sczytywane informacje z dowodu rejestracyjnego pozwalają precyzyjnie dobrać części do samochodu. Program jest zintegrowany z wieloma katalogami doboru części takich firm jak AD Polska, Auto Partner, Fota, Inter-Team. Posiada dostęp do danych diagnostycznych, schematów, czasów napraw takich programów jak AuDaCaonAIS, VIVID, Autodata. Posiada funkcję CRM co pozwala poinformować klienta o umówionej wizycie w serwisie lub wysłać mu ofertę promocyjną w formie SMS.

Moim zdaniem warto zainwestować w tak profesjonalny program serwisowy, który stwarza duże możliwości analityczne jaki pozwala zwiększyć dochody firmy.

Właściciele i Pracownicy firmy Integra z Koszalina służą zawsze pomocą i wsparciem nawet w trudnych sytuacjach można na nich liczyć w dzisiejszej dobie komercjalizacji jest to walor bezcenny.

Z tych wyżej wymienionych powodów warto zakupić program profesjonalny, który daje korzyści ekonomiczne dla sprzedającego jaki kupującego moim zdanie jest to ekonomia z ludzką twarzą.

W załączeniu wyrazy szacunku.

Właściciel Firmy
Krzysztof Rasch