Rekomendacja firmy Pojazdy Komunalne Tymborowscy sp. z o.o.

Integra Software

Rekomendacja firmy Pojazdy Komunalne Tymborowscy sp. z o.o.

Pojazdy Komunalne Tymborowscy sp. z o.o.
25-145 Kielce, ul. Posłowicka 215

Firma Pojazdy Komunalne Tymborowscy jest użytkownikiem programu Integra Truck 7. Program jest zainstalowany na 3 stanowiskach komputerowych.

Referencje

Firma Pojazdy Komunalne Tymborowscy Sp. z o.o. istnieje na rynku komunalnym ponad 10 lat. Zajmujemy się sprzedażą i serwisem pojazdów komunalnych do czyszczenia kanalizacji oraz prowadzimy sprzedaż części zamiennych do w/w pojazdów. Z pośród wielu dostępnych systemów  serwisowych wybraliśmy oprogramowani Integra Truck 7.

Uważamy, że program posiada większość funkcji do prowadzenia działalności motoryzacyjnej. Wdrożenie programu w naszej firmie pozwoliło nam lepiej zorganizować obsługę klienta w zakresie serwisu jak i sprzedaży części zamiennych. Dużą zaletą jest szybka dostępność do historii każdego pojazdu który odwiedził nasz serwis. Program jest prosty w obsłudze co jest dużym plusem dla nowego użytkownika

W naszej opinii program do serwisu Integra Truck 7 spełnia oczekiwania zarówno małych warsztatów, jak i dużych kompleksów serwisowych. Nowe wersje programu uwzględniają nasze indywidualne zgłoszenia przez co mamy wpływ na rozwój programu. Po wdrożeniu Dział techniczny jest do dyspozycji klientów; doradza jak wykorzystać możliwości programu.

Jako użytkownik rozwiązań informatycznych firmy Integra Software rekomendujemy produkty tej firmy innym podmiotom działającym w naszej branży.

Prokurent
Tymborowski Michał