Rekomendacja firmy Serwis 44

Integra Software

Rekomendacja firmy Serwis 44

Wieluń, 29 września 2017

Szanowni Państwo,

Serwis 44 od ponad 20 lat działa w branży motoryzacyjnej stale podnosząc jakość w serwisowaniu pojazdów ciężarowych, naczep i przyczep. Nasi klienci mogą dokonać przeglądów, diagnostyki, napraw, skorzystać z myjni, a także kupić części i akcesoria w naszym sklepie. Firma idzie z duchem czasu, nowych technologii i innowacji dlatego też, szukaliśmy podobnego rzetelnego i doświadczonego partnera w biznesie.

Współpracę z firmą Integra Software rozpoczęliśmy pod koniec 2016 roku, w okresie rebranding-u naszego serwisu. Mieliśmy mało czasu i dużo oczekiwać. Szukaliśmy oprogramowania, które sprawnie i intuicyjnie obsłuży nasz warsztat o dodatkowej szerokiej działalności poza warsztatowej. Firma Integra Software doskonale zna potrzeby serwisów samochodowych, dlatego spośród polskich oferentów oprogramowania dla serwisów samochodowych wybraliśmy właśnie ich.

Wdrożenie oprogramowania Integra 7 przebiegło bardzo profesjonalnie dzięki zorganizowanym szkoleniom jak i późniejszej bardzo dużej pomocy Działu Technicznego w trakcie codziennej pracy.

Integra Software słucha swoich klientów i stale pracuje nad oprogramowaniem, wprowadzając nawet najdrobniejsze zmiany i udogodnienia na indywidualne potrzeby serwów. Oprogramowanie Integra 7 stało się nieocenionym narzędziem wspomagającym zarządzanie w naszej firmie.

Mając na uwadze nasze dotychczasowe dobre doświadczenie we współpracy
z Integra Software z przyjemnością rekomendujemy firmę jako rzetelnego partnera.

Serdecznie pozdrawiamy cały Zespół Integra.