Rekomendacja Euromaster Wiśniewski

Integra Software

Rekomendacja Euromaster Wiśniewski

Euromaster Wiśniewski
Gnieźnieńska 78, 75-736 Koszalin

Firma Euromaster Wiśniewski jest użytkownikiem programu Integra Car 7. Program jest zainstalowany na 2 stanowiskach komputerowych.

OPINIA DLA PROGRAMU INTEGRA CAR 7

Od 18 lat działamy w branży motoryzacyjnej ze szczególnym uwzględnieniem rynku oponiarskiego. W 2011 roku przystąpiliśmy do największej europejskiej sieci serwisów ogumienia oraz mechaniki lekkiej EUROMASTER. Długoletnie doświadczenie i przynależność do prestiżowej sieci powodują, iż dzisiaj możemy oferować naszym Klientom usługi na najwyższym poziomie. Potwierdzeniem tego są wysokie oceny uzyskane w ramach niezależnych audytów firmy SGS, sprawdzających jakość naszych usług. Serwis Euromaster Wiśniewski to pewność profesjonalnego doradztwa przy serwisowaniu i zakupie: opon, felg, akumulatorów, olejów silnikowych, części samochodowych oraz akcesoriów, a także dbałość o zawieszenie, klimatyzację, czy amortyzatory samochodu.

Wraz ze wzrostem oczekiwań naszych Klientów, musieliśmy zadbać o rosnące wymagania wewnątrz firmy dotyczące wykorzystywania narzędzi informatycznych do przejrzystego, a zarazem niebanalnego prowadzenia serwisu. W lutym 2014 podjęliśmy decyzję o zakupie programu do serwisu Integra 7.

Program jest przede wszystkim wygodny w codziennej pracy, a zarazem pozwala kompleksowo gromadzić i przetwarzać dane np. o historii napraw poszczególnych pojazdów naszych Klientów, czy zaległych płatnościach. Dzięki współpracy z czytnikiem kodów, dodawanie do bazy nowych Klientów i ich aut trwa zaledwie kilka sekund. Importując faktury elektroniczne, które otrzymujemy z współpracujących hurtowni, bez problemu wprowadzamy do programu Integra 7 informacje o dostawach towarów.

Z funkcji oponiarskich, na szczególną uwagę zasługuje możliwość ewidencji i pełnej kontroli przyjętych opon do przechowalni. Integra 7 pozwala na wysyłanie przypomnień SMSowych do Klientów np.  o konieczności wymiany opon przed zbliżającym się sezonem. Za pomocą funkcji SMS dostępnej w programie, informujemy również naszych Klientów o ciekawych promocjach, czy chociażby możliwości odbioru auta po zakończeniu naprawy.

W programie Integra 7 wykorzystujemy również moduł finansowo-księgowy umożliwiający eksport dokumentów zarejestrowanych w systemie Integra 7 do programu finansowego. Zaletą niniejszego rozwiązania jest oszczędność czasu, a przy okazji niwelujemy możliwość popełnienia błędu, w przypadku gdy byśmy chcieli te dane ręcznie zarejestrować w księgowości.

Program Integra 7 został wdrożony szybko, sprawnie i skutecznie! Polecamy wszystkim serwisom do przejrzystej i pełnej kontroli warsztatu! Właściciel Marcin Wiśniewski