Rekomendacja firmy Euromaster DOL-GUM

Integra Software

Rekomendacja firmy Euromaster DOL-GUM

Centrum Ogumienia DOL-GUM Sp.J

A.Dolata, E.Dolata, R.Dolata
ul. Poznańska 147a
63-800 Gostyń

Działamy na rynku motoryzacyjnym od 25 lat. Zatrudniamy kilkunastu mechaników oraz pracowników sprzedaży. Oferujemy usługi mechaniczne dla pojazdów osobowych i dostawczych oraz serwis opon dla pojazdów osobowych, dostawczych, ciężarowych, rolniczych oraz przemysłowych. Serwis posiada wiele stanowisk pracy, zarządzamy serwisem mobilnym oraz biurem sprzedaży, dlatego potrzebujemy dobrego wsparcia w postaci profesjonalnego systemu informatycznego.

Nasz wybór padł na oprogramowanie do serwisu Integra Car 7. Wdrożyliśmy je z dniem 1 stycznia 2017 na 5 stanowiskach komputerowych. Podjęcie decyzji o zakupie było poprzedzone sprawdzeniem, czy system odpowiada naszym potrzebom.

Integra Car 7 wykorzystuje wszelkie nowoczesne możliwości i daje szeroki wachlarz wsparcia sprzedaży oraz zarządzania serwisem, i relacjami z klientami. Łatwe i szybkie zasilanie systemu danymi, wygodne i elastyczne konstruowanie raportów i analiz, przejrzyste zarządzanie ofertą oraz warsztatem, moduł CRM do zarządzania relacjami z klientami, możliwość przekazywania informacji, współpraca z systemami dostawców oraz możliwości sięgania po informacje techniczne i szereg innych drobnych, ale przydatnych funkcjonalności sprawia, że ten system oceniamy bardzo wysoko.

Integra wspiera nas cały czas, od momentu wdrożenia, w użytkowaniu systemu. Wsparcie można uzyskać drogą mailową, telefoniczną lub poprzez zdalne zalogowanie się pracownika Integry do naszego systemu.

Jako specjalista w branży motoryzacyjnej polecam system Integra. Jest to profesjonalne narzędzie, które usprawni pracę serwisu oraz otworzy szereg nowych możliwości. Firmy, które wykorzystają potencjał tego oprogramowania są skazane na sukces.

Z wyrazami szacunku
Remigiusz Dolata
Współwłaściciel