Rekomendacja firmy Auto-Technika Kunicki sp.j. Nidzica

Integra Software

Rekomendacja firmy Auto-Technika Kunicki sp.j. Nidzica

AUTO-TECHNIKA KUNICKI SP.J.
ul. Warszawska 22, 13 – 100 Nidzica

Działamy w sektorze motoryzacyjnym w regionie nidzickim od niespełna 10 lat, będąc jednocześnie jedynym na tym rynku autoryzowanym serwisem partnerskim producenta opon Bridgestone.

Naprawiamy samochody wszystkich marek w oparciu o najnowsze technologie diagnostyczne, wykorzystując dane serwisowe producentów oraz własne wieloletnie doświadczenie. Stawiamy na zadowolenie klienta poprzez wysoki standard świadczonych usług, wykonywanych kompleksowo przez fachowców z branży. Bazujemy na stałej współpracy z dostawcami części i podzespołów, dzięki czemu naprawa jest mniej kosztowna. Gwarantujemy wykonanie usług na wysokim poziomie, a dla nietypowych czy też trudno dostępnych elementów dajemy możliwość dorobienia ich na miejscu.

Tuż przed sezonem oponiarskim, w marcu ubiegłego roku podjęliśmy współpracę z firmą Integra Software, w zakresie wdrożenia programu Integra Car 7 FST, przede wszystkim w celu usprawnienia pracy personelu w zakresie szybkiego przyjmowania pojazdów do naprawy, czy wprowadzania towaru na magazyn poprzez faktury elektroniczne, które łatwo zaczytać do programu. Duży nacisk położyliśmy na funkcje oponiarskie; wykorzystujemy m.in. bazę 25 000 opon ułatwiająca przyjmowanie opon do przechowalni.

Regularnie prowadzimy korespondencję SMS do informowania klientów o prowadzonych akacjach promocyjnych w zakresie badań technicznych, czy też wymiany opon. Wydruki dokumentów dostosowane są do wymogów sieci First Stop, przy uwzględnieniu naszych indywidualnych potrzeb w tym zakresie. Dzięki współpracy z programami serwisowymi, bezpośrednio na zleceniu wywołujemy aplikacje serwisowe, w których automatycznie identyfikowany jest wybrany pojazd, to zaś daje nam pewność, że prawidłowo dobraliśmy parametry naprawianego samochodu, a dodatkowo sporządzoną kalkulację możemy zaciągnąć do zlecenia w Integrze.

Dział techniczny wdrożył zdalnie program Integra 7 profesjonalnie i bardzo starannie. Odbyliśmy szkolenia online z zakresu podstawowej obsługi programu w obszarze zarówno funkcji przydatnych w codziennej pracy (m.in. dostawy, sprzedaż, zlecenia, czy przechowalnia opon), jak również z opcji przydatnych kadrze do raportowania i oceny codziennych wyników firmy (m.in. finanse, raporty i analizy).

Zachęcamy do kupna programu Integra Car 7, ze względu na przyjazny interfejs i branżową funkcjonalność, w tym wiele opcji dedykowanych dla serwisów pracujących w branży oponiarskiej i nie tylko.

Robert Kunicki