Rekomendacja firmy Prusicki Auto Serwis

Integra Software

Rekomendacja firmy Prusicki Auto Serwis

Prusicki Auto Serwis
ul. Głubczycka 59; 47-400 Racibórz
Rozpoczęliśmy naszą działalność od 1996r początkowo wyłącznie jako warsztat oponiarski.

Dziś przeważającą część naszego biznesu stanowi mechanika pojazdowa. W naszej firmie aktualnie używamy Integry na trzech stanowiskach doradczo-serwisowych. Jednym z elementów stałego podwyższania jakości naszych usług, był zakup w pełni profesjonalnego oprogramowania do obsługi warsztatu samochodowego. Wybór padł na firmę Integra Software, po roku użytkowania programu do serwisu możemy z całą pewnością stwierdzić, iż był to dobry wybór. Program Integra Car 7 pozwolił nam zarówno usystematyzować proces zleceń serwisowych, znaczne przyspieszył zamawianie części u naszych partnerów hurtowych jak i uporządkowanie przechowalni opon.

Doskonałym rozwiązaniem jest czytnik kodów kreskowych znacznie przyspieszający pracę (wystawianie zleceń, sprzedawanie towarów, odszukanie dokumentów).

W rozpoczęciu pracy pomagał nam wyznaczony przez firmę Integra konsultant, który wdrażał nas w pracę  z oprogramowaniem. W późniejszym okresie do dyspozycji klientów jest Call center, gdzie na bieżąco pomagają w pracy z Integrą.

Z pewnością możemy polecić Integrę Car 7 wszystkim prowadzącym serwisy samochodowe.

Pozdrawiamy zespół Prusicki Auto Serwis