List referencyjny od firmy Robert Bosch Sp.z o.o.

Integra Software

List referencyjny od firmy Robert Bosch Sp.z o.o.

Robert Bosch sp. z o.o.
ul. Poleczki 3; 02-822 Warszawa

Firma Robert Bosch Sp. z o.o. jest jednym z największych producentów części i akcesoriów samochodowych oraz organizatorem międzynarodowej sieci warsztatów Bosch Service liczącej obecnie ponad 12.000 serwisów samochodowych. W Polsce działa ponad 300 tego typu stacji zajmujących się kompleksową obsługą pojazdów. Wysoki standard sieci wymaga m. in. zastosowania nowoczesnych rozwiązań informatycznych.

Spośród polskich oferentów oprogramowania dla warsztatów, przy udziale przedstawicieli warsztatów należących do sieci, jako optymalne rozwiązanie uznane zostało oprogramowanie firmy Integra Software Sp. z .o.o.

Po ponad dwóch latach od początku wdrażania systemu, potwierdzamy sprawne funkcjonowanie w sieci ponad 200 licencji oprogramowania Integra i możemy polecić je jako funkcjonalny system komputerowy przeznaczony do obsługi firm z branży motoryzacyjnej, zarówno małych warsztatów samochodowych, jak również dużych firm motoryzacyjnych o dodatkowej szerokiej działalności pozawarsztatowej. Dzięki dużej funkcjonalności rozwiązania, konkurencyjnym cenom, dobrej obsłudze serwisowej, oprogramowanie to stało się nieocenionym narzędziem wspomagającym zarządzaniem w stacjach Bosch Service.

W 2005 roku w sieci Bosch Service wdrożono System Zarządzania Jakością zgodny z normą ISO 9001:2000. Oprogramowanie Integra zapewnia obsługę dokumentacji związanej z wymogami tego systemu.

Mając na względzie naszą dotychczasową współpracę z firmą Integra Software Sp. z o.o. możemy polecić firmę jako wiarygodnego i solidnego partnera w biznesie.

Robert Dzierżanowski
Kierownik Sieci BCS