Rekomendacja Bosch-Service Waras ’20

Integra Software

Rekomendacja Bosch-Service Waras ’20

F.H.U. Waras Service
ul. Sobieskiego 58; Rumia

Rekomendacja

Nasza Firma jest użytkownikiem oprogramowania Firmy Integra od 2007 roku.

Od tego czasu program jest modyfikowany i aktualizowany o nowe praktyczne i ułatwiające nam jako pracownikom i mechanikom funkcje w codziennej pracy. Dotyczy to oprogramowania Integra Car 7 jak również aplikacji APP, PDS I IDS z których korzystamy od Lipca 2017 roku.

Początkowo w/w aplikacje potrzebowały modyfikacji i zmian indywidualnie dopasowanych do naszych potrzeb, lecz bezpośrednio po ich wdrożeniu program zdecydowanie usprawnia i ułatwia pracę serwisu na co dzień.

Przede wszystkim zależało nam, aby usprawnić komunikacje Klient-BOK, BOK-mechanik. Dzięki aplikacjom APP,PDS,IDS procesy wyceny, przyjmowania, wydawania i rozliczania samochodów przebiegają bardzo sprawnie. Głównie jest to zasługa wyeliminowania z obiegu dokumentów w formie papierowej oraz bardzo rozwiniętej komunikacji między mechanikiem a BOK, co pozwala zaoszczędzić cenny czas, miejsce w archiwum i w pewnym stopniu też finanse Firmy. Wszystkie zdjęcia, filmy, protokoły z badań diagnostycznych , zapotrzebowanie na części mamy w jednym zleceniu, co znacznie przyśpiesza i porządkuje pracę serwisu.

Firma Integra bardzo prężnie się rozwija, wprowadzając coraz to nowe możliwości, udogodnienia dopasowane do potrzeb branży motoryzacyjnej.

W naszej ocenie jest to program godny polecenia, pod względem funkcjonalności, możliwości rozwoju i wsparcia technicznego. Dla wszystkich niezdecydowanych polecamy zapoznać się, z bardzo szeroką ofertą produktową Firmy Integra i wdrożyć aplikacje APP, PDS, IDS co pozwoli na zwiększenie efektywności pracy wszystkich pracowników i poziomu obsługi serwisu.

Polecam – właściciel

Janusz Waras