Rekomendacja Bosch-Service Waras

Integra Software

Rekomendacja Bosch-Service Waras

F.H.U. Waras Service
ul. Sobieskiego 58; Rumia

Firma F.H.U. WARAS SERVICE jest użytkownikiem programu Integra Car 7. Program jest zainstalowany na 5 stanowiskach komputerowych.


Firma F.H.U. Waras Service istnieje i działa na rynku motoryzacyjnym od 17 lat. Specjalizując się głównie w naprawie samochodów osobowych wszystkich marek oraz samochodów dostawczych do 3,5t.

Początkowo korzystaliśmy z programu Integra 5, lecz wraz z wymogami rynku postanowiliśmy zmienić dotychczasowe oprogramowanie na program Integra Car 7. Program działa w sieci komputerów na 5 stanowiskach.

Integra Car 7 działa w naszej firmie już od początku roku i widać duże korzyści płynące ze zmian. Większa ilość danych pozwala na sprecyzowanie zleceń napraw, które jak wiadomo są dziś niezbędne. Dzięki bardzo rozbudowanym raportom łatwiej utrzymać kontrolę nad wydatkami wobec firmy.

Podczas migracji danych z Integr 5 firma Integra Software wykazała się profesjonalizmem i dbałością o jakość.
Jesteśmy w pełni zadowoleni z przeprowadzonej migracji. Funkcjonalność i prostota obsługi programu wpłynęła korzystnie na odbiór przez użytkowników jak i znacząco poprawiła jakość obsługi klientów serwisu.

Nasza Firma korzysta również z usługi Hotline, gdzie na bieżąco pracownicy firmy Integra Software wyjaśniają jakiekolwiek niejasności związane z programem jak i jego konfiguracją.

Podsumowując śmiało możemy polecić program dla serwisu Integra Car 7 wszystkim firmom z branży motoryzacyjnej. Zakup jak najbardziej się opłacił.

Właściciel
Janusz Waras